Skocz do zawartości

Drimagine Showreel 2010 2011 (grupa A)


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się drugi "Drimagine Showreel 2010-2011 (Group A)" przedstawiający efekt trzymiesięcznej pracy studentów szkoły Drimagine (pierwszego semestru). O pierwszym reelu pisaliśmy tuż przed świętami. 

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1557

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mowcie co chcecie - patrzac na efekty 3 miesiecy to jest to najlepsza szkola zwiazana z 3D w naszym kraju. Widac ze chlopaki (khmmm.. znaczy SZACOWNA KADRA NAUCZYCIELSKA ;)) ucza konkretow i nie rozmieniaja sie na drobne. Napierac Drimaginy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trzeba dodać że grupa A jest dużo słabsza od naszej. Wrzucali tam najsłabszych i tylko nazwali ich grupą A na pocieszenie.

th_trollface.png

 

Tak serio to ich demko mi się bardziej podoba ale na szczęście faktyczny poziom grup jest bardzo podobny. Dobrze że oba są już w sieci. :) Pozdro dla całego Drimagine!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ilu jest Was tam łącznie? Ciekawie wyglądałby jakiś artykuł od Drimagine dla max3d. Zdjęcia, co robicie i z kim. Jakieś urywki wrażeń konkretnych uczestników. Coś takiego, podpartego zdjęciami i żywymi ludźmi. Efekty pracy już widzieliśmy, ale to nie wszystko, co składa się na szkołę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia jedno, skoro jest tam tak "mocna" selekcja to dlaczego przyjmują ludzi którzy mają dość małego skilla? Na moją głowę powinni szkolić ludzi którzy już reprezentują jakiś konkretny poziom w grafice, no chyba, że tacy się tam nie zgłaszają :) i proszę mnie źle nie zrozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

Ja sie zastanawiam, czy mozna sie sprecyzowac i uczyc np. tylko game devu - texturowania, modelowania low/high. Patrzac na demko mam wrazenie, ze tam ucza wszystkiego po trochu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem wymiataczy, w reelu są prace na poziomie podstawowym oprócz chyba jednego samochodu bodajże i kilku modeli, pytanie, dla czego nie szkolą ludzi na poziomie średnim lub deczko bardziej zaawansowanym, osobiście uważam, że jeżeli szkoła ma ostrą selekcję to od razu świadczy to o tym, przynajmniej tak to brzmi, wysokim poziomie nauczania, tymczasem szkoła uczy początkujących użytkowników, tak jak by się nie mogli tego nauczyć w domu i "przyjść później" z czymkolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selekcja nie polegała na wyborze wymiataczy tylko pasjonatów. Widocznie kadra stwierdziła że tacy ludzie lepiej rozwiną się przez ten rok niż wymiatacze którzy wiedzę już mają. Trudno jest nalać coś do naczynia które jest już pełne. ;) Ja sam jak pamiętam z 3d potrafiłem tyle co nic, miałem tylko trochę teoretycznej wiedzy i tyle prac ile teraz bym zrobił w 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mnie tylko zastanawia jedno, skoro jest tam tak "mocna" selekcja to dlaczego przyjmują ludzi którzy mają dość małego skilla? Na moją głowę powinni szkolić ludzi którzy już reprezentują jakiś konkretny poziom w grafice, no chyba, że tacy się tam nie zgłaszają :) i proszę mnie źle nie zrozumieć... "

 

Podobno najlepiej ucza sié Ci ktorych szklanka jest pusta...

U mnie na uczelni nie lubiano studentow po liceach plastycznych gdyz byli "zmanierowani"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

Po reelu sądzę, że uczą tam wielu aspektów produkcji w 3d. A jakość prac zależy już od zdolności studentów. Myślę, że osoba ze wcześniejszym przygotowaniem animacyjno - plastycznym, bardzo by skorzystała na nauce 3d od strony technicznej. I wtedy reel byłby o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności