Skocz do zawartości

uchwyt do monitra 27-32


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki uchwyt? 🙂  

Ktos ma cos poleca? sprawdzone rozwiazanie? 

 

zrobilem research i podobno lepiej wziac dwa uchwyty (po jednym na monitor) niz jeden na dwa monitsy. Macie takie sam odczucia?

also dis:

 

poki co planuje wziac to x2 🙂 

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-biurkowy-do-monitora-maclean-mc-753-biurko-11892976767

 

pomysly cos?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 w takim stylu:

https://www.uchwytylcd.eu/p1598,f80b-solidny-obrotowy-uchwyt-biurkowy-na-sprezynie-gazowej-do-monitorow-lcd-led-17-30.html

to chinskie podróby, wiadomo że nie ergotrony, ale działają;)

sa na sprężynie gazowej czy coś tam, chyba łatwiejsza regulacja góra/dół niż ten z allegro.

Edytowane przez diabelt222
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ergotrona LX i jestem z niego zadowolony, chociaż 16" wacom jest trochę na granicy "zalekkości". Udało mi się kiedyś go wyrwać za 400zł na niemieckim amazonie. Ale z drugiej strony jakbym nie musiałbym ruszać tym, to raczej nie zdecydowałbym się na niego tylko wziął jakiś raz skręcany uchwyt za 1/4 ceny.

W kwestii ilości uchwytów to chyba głównie się rozchodzi, że wychodzi taniej dwa średnie uchwyty, niż jeden sensowny pod dwa monitory.

Weź większe biurko, a nie w jakieś uchwyty się będziesz bawił! 😛

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jedaith said:

Hej, podczepię się pod wątek - czy rozwiązania powyżej sprawdzą się dla tabletów? Po pracy często boli mnie szyja i myślałem, żeby zmieniać pozycję tabletu co jakiś czas.

Jak najbardziej ramię pod tablet  daje radę ale musisz też wybrać modle który da najwięcej swobody w ustawieniu, zwykłe ramie ma mniejszy zakres ruchu bo monitor może sobie stać dalej na brzegu biurka, tablet już trzeba macać i mieć blisko siebie i precyzyjnej ustawić więc też troch inny produkt. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o te ramiona to byłem za dopóki nie przestowałem, przynajmniej jesli chodzi o ten Wacoma. Jest stabilne, nie dygocze, ale kurde to było "nie to". Poza tym, jak zobaczylem, ze w ramieniu za 2k+ muszę imbusem dokręcać jak już znajde słit spot, to kurwa nie dzięki. Wacom Stand w połączeniu z biurkiem elektrycznym jednak wygrał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bigworm napisał:

ten uchwyt co dales mi sie podoba, bo to jest male

 

image.jpeg.c67572d38bf53a6d4605624cea078ae3.jpeg

 

ale juz nie kupisz tej wersji na allegro przynajmniej nie ma. 

Wiec kupuje 2 te co dalem wyzej, chce miec mala stopke na biurku a nie obudowe od magnetowidu 🙂 

nowa werjsa:

image.jpeg.e65e45b5aed71f13c530d6945f97b924.jpeg

paskudztwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bigworm said:

Ten też mam, dokładnie w tej wersji. Mój egzemplarz ma problemy z trzymaniem  pochyłu monitora. Musiałem tak dopierdolić imbusy że prawie klucz złamałem. Więc bym się zastanowił 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko juz ogladalem all i biore te co wrzucilem na poczatku 🙂 niechce 2 ch monitorow na 1 nozce, bo doszedlem do wniosku ze na 3 metrowym biurku z 2 nogami to jest zly pomysly zeby cala waga monitorow byla w jednym miejscu 🙂 12 kg bo 12 kg, ale na bank by sie wygial 😄 

Pozniej jak bedzie git, to wezme tego ergotrona do xppena 🙂 i dam znac czy spoko 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując uchwyt, czy to jakąś rurę z rurą w poprzek czy na sprężynach, czy na sprężynach gazowych warto sprawdzić jak rozwiązano kwestie odchylania monitora w osi poziomej (czyli regulację nachylenia). W 90 % jest to ściskane śruba imbusową i w 90% jest do dupy. O dowolnym odchylaniu mozna zapomnieć, o ustawieniu na stałe też - co jakiś czas znienacka i sam z siebie, albo od ZŁEGO DOTYKU palcem monitor robi skłon do przodu. Ja mam ramie ze sprężyną gazową i w teorii jest to świetne. Jednak po ostatnim fikołku monitora oparłem jego dolną krawędź na nadstawce biurka. Teraz jest stabilny jak skała. Tzn. nie można go  w żaden sposób ruszyć, bo się ukłoni. 😄  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no testuje  🙂 mam od kilku dni i musialem tam fest wczoraj dokrecic sruby to prawda 🙂 Poki co jest stabilnie i calkiem spoko, zyskalem sporo miejsca. Aczkolwiek liczylem na to ze lepiej uda mi sie pochowac kable 🙂 Wiadomo, ja zostawiam rzeczy w wipie na 6 miesiecy xD takze daje sobie czas na rozwiazanie ostatnecze problemu kabli (pewnie kupie jakies przedluzki i wszystko upchne za monitorami) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności