Skocz do zawartości

Living dead: Slowly Death


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 375
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej!

 

no pablo - zadziwiasz mnie coraz baudziej :))

 

ale takie male ale - te \'rury\' ja bym zrobil zdecydowanie bardziej \'organiczne\' - bo na razie wygladaja jak jakis element mechaniczny a bardziej by mi pasowaly wlasnie jako jakies jelita albo cos takiego...

 

pozdro i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie powiem nic bo brak mi słow , wiesz co to znaczy ze praca jst atomowa i dobrze wykonana , super ci to wyszło jak dołozysz texture i jeszcze błotko to powalasz komisje na kolana , powaga pewnei jzu leza bo sobie to wyobrazają hehehe :)

 

Tylko tak dalej a jest na 1 miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz....gdybys czytal wczesniejsze posty to bys wieddzial ze to jes tylko tak pokazane aby zobacysz jak to wygalda...tam nie ma zadnych laczen dopiero sie pozniej za to wezme..na razie jestem zajety torsem

 

pozdro

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, strasznie wolno ładuje mi się forum a ty masz chyba najbardziej rozwinięty temat ze wszystkich ( niezłe tempo) więc wczytuje tylko ostatnie strony, widziałem jak zacząłeś prace i nie spodziewałem się ze tak dobrze to się rozwinie (gratulacje) a jak ja bym mógł pozwolić sobie na 3-4h maxa dziennie to bym był:D

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mysle o texturkach tylko o samym modelowaniu...a jak bede mial problem z texturkami to napisze do samego Fenga Zhu i spytam sie jakie by widzial tam kolory:D...a teraz update...polaczylem juz tors z czescia dolna...nie patrzcie na ta czesc organiczna a raczej jej dol ze sa takie trzepy...musze to popraawic...a teraz moge sie wkoncu wziasc za rece:]

 

P.S.

mam jakies szanse aby sie znalesc chociarz w pierwszej dziesiatce?:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest to na co czekalem jedyny powód dlaczego nie skomentuje tego tak jak bym chciał to to ze , nie jest to skonczone jeszcze i brakuje textur hehe i to jest własnie to ...........

 

Jezlei chodzi o prace to jest zajebiscie superandzka ( sorrka za wyrazonka , ale to z wrazenia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gABRIEL-hmm no nie wiem zobacze jescze...ale z daleka az tak ten nos nie rzuca sie w oczy...zobaczymy co sie da zroibc

Archangel-hmmm no normalnmie robi..edit poly i to wszychooo reszta to wyobranie i jedyny rysunek :D

 

[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid....jakbys czytal wczesniejsze posty to bys wiedzial ze reka jest w wrersji BETA i sa to dopeiro poczatki....z reszta nie wymagajcie ode mnie za wiele bo jak juz mowilem to jest moj PIERWSZY organiczny MODEL !!! wiec prose....

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wiesz wogole wszystkie Twoje prace mi sie podobaja ale nie o tym mowa ta klatka nie wiem spróbuj ją lepiej połączyć jakoś z dołem bo to wygląda jakby panczerz z głową stał na jakimś podeście :] a ogolnie zejebioscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pomysl jest fajny... Ale moznesz takze zrobic cos takiego jak by tu wlasnie o tego gluta chodzilo. Czyli w trakcie konsumpcji :P. Glut jest cool, choc zawsze zadzilem ze takie rzeczy warto tylko poprzez texture uzyskiwac. opstac jest troche za kanciasta. A tak to git spox i jak jeszcze sie tam mowi... Czolki mu zmien na bardziej elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tellumen...hmm no nie wiem zobacze jak uda mi sie to poprawic to to poprawie...ale jak juz wczesniej pisalem ze jestem pcozatkuajcy w tych sprawch i to jest moj peirwszy organiczny model..wiec NIE WYMAGAJCIE ODE MNIE ZA WIELE !!!

 

pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tekstur przypomina mi to postać uwięzioną w bryle lodu...będziesz chyba musiał skupić się nieco na teksturce błocka z tamtego szkicu żeby to później ładnie wyglądało, ale i tak model wygląda jak narazie badzo ładnie, tak trzymać:D !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp....na razie zajmuje sie modelowaniem...a texturki to calkiem inna para kaloszy [lol]...a teraz update...zrobilem na razie kstalt reki i dloni..tylko to szystko jest jescze kanciate i troche zniekssztalcone..dopiero nad tym pracuje aby to mialo jakis wizerunek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności