Skocz do zawartości

Speedpainting- AI ala Adam Słodowy czyli zrób to sam


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

Temat: Forest Nymphs 

Zadanie: Spróbujcie sobie wyobrazić, że jesteście sztuczna inteligencją. Waszym zadaniem jest stworzyć inspirujący, wbijający w fotel obrazek. Najlepiej jak najszybciej, ale tak by nikt się nie połapał skąd kradn... z czego korzystacie. W skrócie- należy stworzyć ilustrację, która ma imitować obrazki wypluwane z AI, ale robiąc to ręcznie.

Zasady: Dozwolone jest korzystanie z absolutnie wszystkich bibliotek obrazków, kadrów, czegokolwiek co znajdziecie. Dozwolona jest "iteracja" prac innych artystów, sklejka zdjęć, bazowanie kompozycji na cudzej pracy- należy robić dokładnie to, co robi w tej chwili AI. W związku z tym niewskazane jest umieszczanie pracy przygotowanej na ten konkurs w swoim portfolio 🙂  Oczywiście w grę wchodzi również podmalówka.
ZAKAZANE JEST WRZUCANIE OBRAZKÓW WYPLUTYCH Z AI.

Termin: Jak wszyscy zainteresowani skończą, ale nie więcej niż (mniej więcej) miesiąc od dzisiaj- czyli 18.09.2022

Nagroda: Rolka papieru toaletowego marki Regina oraz taczka suchych gałęzi (odbiór wyłącznie osobisty).

Inspiracje: 

300149326_10221086486822067_878694651394

299787334_10221086486062048_109040204889

299842664_10221086485942045_368133075976

@KLICEK gdybyś był tak miły podpiąć temat to byłbym zobowiązany ❤️ 

Edytowane przez RaVirr
  • Like 2
  • kekw 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK pinned this temat

Myślę że możesz spokojnie dołączyć do tej armii grafików (nieoficjalnej, nikomu nie znanej) co malują za SI 🙂 no bo content musi być!  💪

Tylko musisz z jakością twarzy trochę stonować... bo widać że za bardzo się starałeś i widać że oczy to oczy, usta to usta a zęby nie przypominają zgryzu u orka 😉 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że fotoszop za mało detalu powklejał (pewnie kwestia tego, że dałem małą bazę danych) i ogólnie moja wersja ma problemy z ludźmi/portretami, ale już nie chciało mi się dłużej czekać na wygenerowanie lepszego obrazka 😐

Może jeszcze coś podrzucę bo w sumie fajna zabawa, ale czekam na Wasze propozycje 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności