Skocz do zawartości

scena 3d: apc


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Póki co super.

Jeśli można to się przyczepię do projektu pojazdu. Nisko profilowane opony to dziwny pomysł. Wiem że fajnie wyglądają ale ich użyteczność w takim kolosie jest raczej zerowa podobnie jak nisko osadzone rury wydechowe. W pojazdach wojskowych raczej wyprowadza się je jak najwyżej (z tego co wiem).

Taka konstrukcja sprawdzała by się w mieście tylko że na to jest z kolei za duża :) i ma zły kamuflaż.. albo na wyschniętych jeziorach.

 

To tyle marudzenia. Tak naprawdę moje uwagi możesz spokojnie olać gdyż pojazd wygląda bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

batou: ja wiem ze pojazd jest niepraktyczny, ale jak juz mowilem ma on wyglodac:D, ja jego istote sobie tlumacze tak ze jest to urzadzonko do pacyfikacji powstan miejskich.. z racji tego ze miasta w przyszlosci beda duze .. i ulice duze :P naped toto ma na 4 kola i tak i przod jak i tyl - kola - sa skrecane, nie wiem jak to sie nazywa - niewazne:) dwa ze to poprostu wizka pojazdu z filmu ( Alien 2 )

kamuflarz hmm, na miasto pasuje:P

 

przy okazji spelnilem cyzjes zyczenie:)

apc68.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tematu od początku stąd te nieporozumienia. Skoro ma to być pojazd miejski to raczej dałbym inny kamuflaż ale to tylko moje zdanie.

Napisałem moje spostrzeżenia bo podoba mi się twoja praca. Wiem że jestem upierdliwy ale tak już mam :).

 

Ps. Alien 2 mówisz.. faktycznie, jakoś znajomo mi wyglądał. Szkoda że to nie twój projekt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncle to teraz powiem tak... dla mnie rewelka.

2 polycount fajny :S tylko ze polowa z tego to chyba poszla na kratki mozesz dac polycounta bez "kratek" ? (tych w podlodze i wyzej ;)

Poprostu ciekawi mnie ile to scena ma poly bez dodatkowych rarytasow.

 

edit:

przez ciebie znowu musze sie douczac ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił taką kratkę teksturą lub rozciągniętymi sześcianami (prostota to podstawa :) )

 

I żeby nie było to powtórzę... praca bardzo mi się podoba.

Renderuje mi się scenka, nie mam co robić i dlatego czepiam się głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, żę dwie osie się skręcają, wieć jeśli jedna oś (przednia ) jest skręcona , druga ( tylna ) w tym momencie też powinna być skręcona. Chyba, że skręcają sie niezależnie jedna od drugie to wtedy nie było tej odpowiedzi :D

 

PS: Bardzo mi sie podoba pracka

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee nieee podstawowe ujecie jest z dolu, drugie zrobie moze z gory zeby bylo widac drugi bok pojazdu,

a narazie mam problem bo nie mam pojecia jak zabrac sie za swiatlo:( nawet nie wiem jak rozstawic oswietlenie, jaka sile im dac itp;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności