Skocz do zawartości

scena 3d: apc


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak najbardziej trafiona textura, może ta zółć taka za mocna ale to kw. gustu, a może skoro pojazd taki ciężki to moze jakies przetrcia na betonie , odrapania, niewiem cosik takiego :D pozdro. ps powiedz mi uncle czu powrócisz do tej sceny z dokiem ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... piknie... szkoda tylko, ze bez tła i większej ilości badziewstwa w scenie nie widać monumentalności pojazdu :( Ale czakem na finał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie to wygląda (to tak zebyś w samozachwyt nie popadł ;)) oczywiscie te rury będą poprawione bo widze...co widze...no texturka na sciane przednia - a powiedz mi która to jest sciana (ni ta z wiatrakiem nie ?)? aha prosze zastanów sie nad zółcią tych pasów - moze troche za intensywna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie dla klicka z dedykacja;)

Dzieki bardzo :)) chodzilo mi zebys pokazal ile scenka ma poly bez dodatkowych rarytasow takich jak kratkowana podloga itp :)

Ale za tutka dzieki , ze Ci sie chcialo ;)

 

Jezeli chodzi o tylna sciane to widze ze totalki poszly w ruch ;) jest fajnie , ale czekam na reszte texturek :D a i obowiazkowo jakis brud tam na dole ^^ na laczeniu scian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam nie wiem, musze przyznać że mi się podoba, nawet bardzo ale nic pozatym. Praca jak praca, co innego jakby tam walczył jakiś alien z predatorem oraz ludzmi :). Wtedy była by praca zdumiewająca. Odemnie masz + :). I życze powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zapowiada sie super pracka, tylko oswietlenie mi sie nie podoba ale skoro jest jeszcze w fazie rozwoju to sie nie bede czepial. aha nie za bradzo podoba mi sie textura rur pod podloga (takie trchoche za mocno przezarte), ale zrobisz jak uwazasz

 

pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

cos zrobalem bo ten beznadziejny render robil sie przez cala noc ... 10h ogolem.. kto mi wytlumaczy ten fenomen? ustawilem vray lighty ani maxowe.. chyba wroce do maxowych swiatelek bo to porazka, i przy okazji ajkies smieszne artefakty wyszly przy vray light..

 

apc77.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoa! Wygląda wspaniale. Bateria z 2 minigunami z przodu pojazdu - Najfajniejsza część obrazka, naprawdę świetnie wyszła, jest wręcz powalająca na tym renderze! :)

 

Jedyne co psuje obrazek to lewy górny róg i ta wyżarta przez światło teksturka. Strasznie to odciąga oko. No i jeszcze cień z siatkowanego pomostu troszkę nienaturalny jest, ale z tym nie popadajmy w skrajności.

 

Piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie oswietlenie skopane, z przodu pojazdu jasno jak w poludnie na pustynia a za nim ciemno jak w Rumunii ;). Za tymi wentylatorami dalbym volume light zeby bylo widac fajnie przechodzace przez te kratki, pewnie cie nie namowie, ale please zmien ten zolty kolor linii. Pracuje dalej a bedzie to swietna pracka

 

3m sie i pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzeni chyba ciekawszy. turbiny w tle troche za bardzo odciagaja uwage od pojazdu, moze jakis dalszy plan z przedluzeniem kladki i skylightrm od tylu w tunelu a z przodu ze swiatlem sztucznym jak na przedostatnim renderku. ta barierka z przodu tez chyba zbedna.

ale chyba to tylko moje takie odczucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności