Skocz do zawartości

Postac 3D: Funfel - najlepszy przyjaciel czlowieka


rzuq

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden ze sposobow aby zupelnie nie popasc w obled robienia jednej takiej wizki. Narazie ogolny zarys postaci. Chcialbym ja porzadnie zanimowac ale to po wykonczeniu modelu. Poradzcie na co mam zwrocic uwage podczas tworzenia aby nie narobic sobie problemow w pozniejszym riggowaniu (to moj pierwszy projekt tego typu).

 

1.JPG

 

2.JPG

 

3.JPG

 

pozdrawiam

rzuq

 

ps. jezeli rendery sa za ciemne badz przydalyby sie siatki walcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

streaker: Wlasnie chodzilo mi o taki efekt. Troche sie to gryzie z reszta ciala ale to wyjdzie w praniu.

 

Co do animacji - chcialbym zrobic krotka zajawke z logiem grupy do ktorej naleze (zajmujemy sie robieniem gry, to dopiero poczatek ale chcemy sie dotrzec, czegos nawzajem sie nauczyc). Marzy mi sie cos a la pixarowska lampka, oczywiscie marzy ;D bo do tego mi daleko.

 

Funfel to 1 propozycja maskotki, bedzie Borus - pluszowy twardziel.

 

edit: Leru - postaram sie cos przyslac dzis wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.JPG

 

Tym razem zarys 2. postaci - Borysa.

 

W ciagu najblizszych dni postaram sie dopracowac siatki i wykonczyc modele (kilka przykladowych min, zachowanie etc)... miejmy nadzieje, ostatnio podubolewam z organizacja pracy.

 

Dzieki wszystkim za koment.

 

kome: siatki beda gdy modele uznam za w miare ukonczone (kiedy rzuce okiem i nie bede musial sobie zakrywac oczu :P )

 

Gac obiboku, kiedy ja cie ostatnio widzialem przy robocie? ;)>

 

Poki co bardziej podchodzi mi Funfel, za Borysem stoi wiecej znakow zapytania jezeli chodzi o sposob bycia, palete grymasow... czas pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuq dorób Borysowi wielkie gały i rozbieżnego zeza. Co do Animki to musisz mi napisac na GG jak ty sobie wyobrażasz to logo, bo ja sie pogubiłem :P.

 

Co do mojej pracy... heh wiesz co z tym moim 3d studio sie dzieje ;(. Zaś co do szkiców to ciągle coś męcze, to przy biurku to w klopie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności