Skocz do zawartości

Free modeling - NURBS


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czyżbyś zawsze nosił taką przy sobie ? :> nieźle, tylko o filletach zapomniałeś ;) no i jestem ciekaw jak się połapiesz w polskim Rhino, nie wyobrażam sobie jak można niektóre wyrażenia przetłumaczyć... Curvature na przykład...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze głupio to zabrzmi wsrod urzytkowinikow ktorzy modeluja w rhino

Co to jest filetowanie ? i jak sie go uzywa ? Mysle ze mnie nie wysmiejecie bo dopiero zaczynam z nurbsami :)

A co do noszenia piersioweczki to chciałbym, ale jeszcze jestem nie pełnoletni ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hcpiter, szczerze mówiąc to nie za bardzo wiem jak ci to wytłumaczyć, bo nie wiem jak to jest przetłumaczone w polskiej wersji, radziłbym jednak zaopatrzyć się w wersję angielską, tam o wiele łatwiej będzie ci się połapać, choćby dlatego że większość tutoriali jest po angielsku :)

 

poniżej jest link, który powinien ci pomóc...

 

http://www.rhino3d.tv/ano_2003/august.htm

 

polecam również zapoznanie się z pozostałymi "miesiącami" :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok... Dzieki kome i zipperowi skonczylem kolejna buteleczke... niestety minimalnie rozni sie od oryginalu...no ale jest pozno a chce juz skonczyc ten element:) trudniej nawet bylo:/ Jeszcze jedna inna mi zostala i bedzie kaplecik...a potem texturki... jeszcze nie wiem w jaki sposob je zrobie ale dam rade:P

dove2.jpg

komplet.jpg

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zipper --> Gdyby nie Ty i kome to zostawilbym na jakis czas Rhino:) Bo te Fillety to mnie do szewskiej pasji doprowadzaly:) Zreszta jak sie przyjzycie to na ECHO tez mi nie wyszedl fillet nie mam pojecia dlaczego... przydaloby sie jakies Theory of Fillets napisac:P

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle ze to jest ostatni przedmiot na ktorym sie uczylem:P teraz trzeba cos pozadniejszego zrobic:)...aha THX za gwint:) a o to M79 40mm grenade launcher (USA) mam nadzieje ze sie podoba... niestety nie mialem zbyt dobrych referencji aby zrobic wiecej szczegolow... ale mam nadzieje ze nie jest zle:)

 

 

grenadier.jpg

grenadierR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) siedzialem nad tym jakies 10 minut + 20 minut na export czyli jak ktos dobry z matmy (jak ja oczywiscie) to wychodzi pol godzinki :)

 

a teraz zapytam jakiegos kozaka od poly np RA - ile wazyloby takie same w maxie? oczywiscie po ms.. chce porownac z moim exportem, a nie chce mi sie kombinowac z kwadratami ;) tak na oko ile to by mialo poly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności