Skocz do zawartości

Free modeling - NURBS


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zipper -->> Za ciekawie to nie wygłądy:) Włączyłeś GI? Bo tak jakby go nie było;)

Więc tak:

 

1. O wiele lepiej będzie wyglądać jak Plane zakryje nawet dalszy background;)

2. W/w włącz GI;)

3. Może daj większy Gloss na obiektyw:)

 

Chyba tyle:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to jest renderek testowy modelu ... nie sceny :P

2. GI jest wlaczone ... tylko oswietlenie z HDRI w rozdzielczosci 24x24 pixele sie nie sprawdzilo bo cienie ... hmm gdzie sa cienie :P

3. gloss ... hmm ... to jest niezly pomysl ... (mimo ze kamerka na "obiektywie?" ma powloke antyrefleksyjna ;]) to powinno podniesc efekt wizualny ...

 

pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Storm ... z tym volvo to tak srednio na jeza ... wiele surfow nieprzemyslanych? albo poprostu zalepiales dziory jak sie dalo ... zwlaszcza okolica slupka wyglada na mocno poklepana ... proponowalbym cofnac sie o kilka save'ow i przemyslec jeszcze ten modelik ... bo po ekspoecie bedzie wyladal tragicznie ...

 

RA ... obawiam sie ze to jest zwykly wire z rhino ... tylko ze gestosc isocurve'sow jest porazajaca...

 

pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja pozwole sobie odswierzyc watek....tylko sie nie smiejcie z moich wypocin bo topierwsze rzeczy jakie wogole w rhino mi wyszly jesli tak mozna wogole powiedziec..pierwsze to obiekt przeznaczonny na piorko do tabletu a drugi to proba odwzorowania ogolnego!! ksztaltu glosniczka creativa...jednak nie wiem do konca jak niektore rzeczy sfilletowac:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci ze raczej napracowalem bo poczatki naprawde nie sa fajne:d...no to dorzucam kolejne wypociny...moze inni beda sie z tego smiali ale ja sie ciesze ze chociaz tak wyszlo...na render w maxie nie patrzcie bo to porazka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj bo w jakis samozachwyt wpadne ;)

hindus ta felga mial byc w integrze jak tez wlasnie hydra ktorej nie wymodelowalem do dzisiaj

ale to pierwsze tez jest ale nei na tych felgach calkowicie by nie pasowaly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności