Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Supra


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem powrócić do swojego starego modelu, wykopałem go z twardziela i postanowiłem troche popracowac, zamieszczam ostatni render, jutro cos dorzuce bo niemam czasu na renderki dzisiaj.. pozdrawiam.

 

toyotasupracherry.jpg

 

ps. na następnych renderach felgi będą jaśniejsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość marcin_mocny

trzeba poczekać na światła (bo te mi się nie podobają) bo widzę, że dziwnie sterczy tam ta blacha w kancie pomiędzy dołem reflektora a spoilerem zderzaka no i sam spoiler wchodzi chyba za głeboko pod nadkole - według mnie powinien odstawać choć milimetr

ale tak w ogóle to ja też chciałbym robić tak dopracowane modele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zaczynam po kolei:

- masater

bo zdaje się ze naprawde dawno to zaczełeś :)
co masz na mysli ?

-marcin_mocny - lampy bedą tylko musze jakis chrom załatwić :D i poprawie ten kant

-Skilo -

pokazesz tył? :)
narazie jeszcze nie :( bo musze jeszcze dac detach zeby oddzielic zderzak od reszty wozu sorry.

 

Dobra nowy render z innej perspektywy, bez zadnych zmian - dodałem koło (felga będzie inna - wszyscy wiedzą dlaczego ), własnie biore sie za ten rant pod lampą i za tył (a raczej za odcięcie - jak ja tego nielubie)

 

toyotasuprawhitenhader.jpg

 

pozdro i dzieki za komentarze, licze na wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update - wrzuciłem zderzak, moze nic to specjalnego ale ma sportowy charakter.

ps. tak vinyl będzie bo już nad tym myślałem tylk ozastanawiam się nad jakimś wzorem, może ktoś ma pomysł ?

zderza.jpg

aha, lampy tylne a raczej wnęki będą bardziej zaostrzone na krawędziach :D żebyście nienażekali, k&k mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbój se coś sam wykombinować, to nie jest rudne weź go najlepiej jakimiś piorunami oklej bo już mi sie przejadły te płomienie przestażałe a jeszcze ni widziałem auta w pioruny -fajne bedzie, i zmień kolor i może jakomś wlepke na szybie z twoim nickiem,

fajne pracuj dalej

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia:

 

Fajny samochodzik... ale uraził mnie zderzak przedni... i maska... jakoś tak nie są zgrane w/g mnie. Wygląda jakby miał wypadek i by ktoś mu zły zderzak wstawił i nie domknął maski. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie ladnie, ale popraw pare bledow:

- laczenie maski i zderzaka przy swiatlach - jeden vertex jakos dziwnie odstaje, przez co maska wydaje sie byc ostrzejsza na rogu :P,

- laczenie zderzaka z karoseria przy lewym przednim nadkolu - tez jeden vertex troszke Ci ucieka na zewnatrz :P,

- nie podobaja mi sie drzwi w lewym dolnym rogu - mozesz pokazac siatke tego miejsca?

Pozdro :).

EDIT:

Jeszcze jedna rzecz: dlaczego nie skopiowales krawedzi maski przy swiatlach? Skopiuj ja, bo te swiatla (imo :P) jakos dziwnie wygladaja :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ^^. Hindus - wiesz gdzie jest lewy, dolny rog drzwi :)? I jeszcze do tego screen'a z viewportu - w miejscu gdzie masz prog. Pozostaly Ci tam 'samotne' vertexy :P - dodaj vertex'a do krawedzi nizej i connectnij :P. Nie mozna pozostawiac vertexow 'samych' :). Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzyłem wipa, renderuje z zaostrzonymi krawiedziami zderzaka :D vinyle ?

dragon.jpg

TJKT2.jpg

BISL-lochness-serpent.jpg

Tribal-spider-tri8.jpg

oczywiscie to propozycje , ten smok w poziomie myslałem zeby dac na bok ale niewiem , jak są chetni to dajcie propozycje dzieki i nara... render w drodze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze raz ja - miał być render a niema :/ pierwszy problem to to ze z takim bugiem to niema sensu renderowac i niewiem jak poprawic siatke, plis help !!

fil4pm.jpg

drugi problem to taki ze mam uvwmap na modelu(boxik) wszycho pasuje a jak renderuje z materiałem czy to shaderem lakieru czy tym samym co na ziemi mam to dostaje takie bugi :o skąd ??

sx9uu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze i za pomoc ;) tutaj pare updatów:

 

Przód:

bu10227sg.jpg

Jeszcze jeden starszy render:

sxs4bn.jpg

no i poprawiony + szyby i uszczelki(przód i tył):

sp0lo.jpg

 

trzeba jeszcze troszke popracować nad modelem ale już coś z tego wychodzi , przynajmniej tak mi sie wydaje :D a co wy sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

a dlaczego na 2 renderze uszczelki są srebrne a na trzecim czarne??

i co to jest to czarne naokoło szyby z tyłu takie szerokie a nie uszczelka ;)

a poza tym lakier jest COOL przekonałem się do niego (wiesz o czym mówię-pamiętasz)

czekam kiedy będzie mógł wyjechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin : 2 render jest starszy niz trzeci - róznica to jakis dzień :D wiec dlatego uszczelki sa czane i takie zostaną , ten szary obszar na klapie tylnej szyby powinien byc w kolorze lakieru ale zostawie taki jak jest bo mi pasuje conajwyżej wyrenderuje jeden z takim samym kolorem :D,

 

sikham: niebardzo wiem o co chodzi ci z tym iszczelinami ale jesli juz powiedziałes to zrobłem - zweldowałem wierzchołki maski z wierzchołkmi zderzaka - ta szczelina pod klapą i dałem chamfer i delete poly tak wiec teraz szczelina jest idealnej grobosci - racja wczesniej to było robione i dopasnowywane i dlatego mogło to tak niewyglądac - ale tez niepomoslałem ze można w ten sposób :D

 

lpshinoda - dzieki, pracuje juz nad kolejnymi czesciami takze update już wkrótce, na razie mam problem z przednia szyba bo jak renderuje na widoku z ukosa to jest git , a na widoku z przodu wogóli jest szary kolor - niewiedziec czemu :D

 

narazie dzieki i czekam na wiecej komentarzy (tych + i -):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde sikham dobry jestes ;) zaglądaj tu cześciej to z twoją pomocą doprowadze go do perfekcji :D dzieki...rzeczywiście jakos to krzywo...taki blacharz..:P naprawi sie..

 

ps

dobrze wiedzieć ze sam znalazłeś :P hehe
- jakas aluzja :D ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności