Skocz do zawartości

Scena 3D: Sasiedzi


dom_in

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszyskich. Po raz piwerszy postanowilem pokazac sie na forum a to dlatego, ze jest to wlasciwie moja pierwsza praca ktora moge komukolwiek pokazac. Modeluje od 3 miesiecy kiedy to Max zupelnie przypadkowo wpadl mi w rece. Prosze wiec o wyrozumialosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dotychczas siedzilem cicho i przygladalem sie tworczosci innych ale nie moglem nie wpisac sie w temacie o moich ulubionych 2 ziomach. Tez mialem zamiar przeniesc ich na kompa a dokladniej zrobic z nich yomenow. Pomysl mam - z wykonaniem gorzej:/ No nic zycze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich...

wiec... zaanimuje. choc jeszcze tego nie robilem to do odwaznych swiat nalezy.. nie mam ostetnio zbyt wiele czasu wiec pewnie to potrwa ale zrobie co w mojej mocy. Potrzebna mi jednak bedzie wszelka pomoc tych, ktorzy juz cos w ruch wprawiali.

 

I jeszcze jedno. Wciaz zbieram pomysly na animacje. Piszcie a zrobie wszystko, zebyscie mogli obejzec niepublikowany jeszcze odcinek Sasiadow...

 

A co do renderu ktory teraz wklejam.. Zrobilem go dzis i z tego co sie wywiedzialem poprzedni nie nadaje sie za bardzo do animacji wiec i Pata zrobie na nowo... A jak sie Mat podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Modelik Mata fany tylko rece ma ciut za cienkie a i jeszcze nie mogł bys dac ustawien renderka z tego pierwszego (wiem, wiem dłuzej oblicza) ale tylko obrazek nie musi byc animacja z takimi ustawieniami, bo bardzzzo pasował do klimatu tej bajki, plzz.

A co do scenki to mogłby byc dobry odcinek z kluczem, ktory wpadł do studzienki jak dla mnie bardzo smieszny :)

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o korde, gratuluje pomysłu z przeniesieniem sąsiadów w trójwymiar, myśle że najważniejsze to uchwycić ten klimat i wyglad lat 80 :] . Modele są dość udane, jeszcze popracuj nad podobieństwem do orginałów. Powodzenia. Zrobienie całego odcinka w pojedynke to duże wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

 

No i mamy.. problem. Oszczedzam na poly jak sie da a i tak zaczynam miec watpliwosci co bedzie z animacja... radzcie czego sie ustrzegac i gdzie oszczedzac poly. I moze jeszcze ktos ma jakis "oszczedny" pomysl na trawe... pilnie !! :)

 

A to powstalo dzis....

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności