Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Speederbike


Karrde

Rekomendowane odpowiedzi

No to to forum dorobiło się kolejnego wielbiciela nurbsów w ogóle i Nosorożca w szczególe. Autentycznie zakochałem się w tym programie - modelowanie sprawia mi jeszcze większą przyjemność niż maxowe poly - a myślałem że to niemożliwe. :)

Tak czy siak, w ramach nauki Rhino postanowiłem wymodelować speederbike'a znanego z "Powrotu Jedi". W ramach nauki - także go easy on me. :)

Pierwsze screeny poniżej (i jeden paskudny render, ale jeszcze nie obczaiłem rederera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Postępy, postępy - tym razem nawet sztachnąłem się na eskport do maxa i porządny render. :)

 

Brakuje jeszcze trochę "bebechów", rączek "kierownicy", przycisków panelu kontrolnego i co nieco detali z tyłu.

 

Poniżej trzy rendery.

 

PS Aha - "rury" zezarły 70k poly. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... czy jest jakiś specjalny powód, że nikt tu nie dopisuje swoich uwag? Czy po prostu jest to takie beznadziejne? Bo jeśli jest, to serio - chciałbym o tym wiedzieć.

 

na tym forum jest tak, że im mniej masz błędów tym mniej jest postów w twoim topicu ;) jak możesz to pokazuj więcej siatek z Rhino

 

pozdrawiam

 

P.S. kolejny wielbiciel Rhino, jupi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi tam przy siedzeniu nie pasuje, wygląda jak by siedzenie było owinięte jakimś materiałem. Poza tym niektóre elementy wydają się być kanciaste. Może tak specjalnie jest.... nie wiem.

Ja na twoim miejscu jeszcze popracował bym nad tekturkami.

 

Ogólnie spoczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum jest tak, że im mniej masz błędów tym mniej jest postów w twoim topicu ;)
tu sie z tobą nie zgodze! A co z APC uncle'a? co? ja tam sie nie mogłem prawie żadnych błędów dopatrzeć a postów ma ponad 300? na moim wipie będów co niemiara a tylko 70 postów.

 

co do pracki to dosyć fajna... zamiast rdzy daj mu jakieś vinyle czy jak to sie tam zwało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności