Skocz do zawartości

Postać 3d: The Butcher


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

naprawde bardzo fajne, tylko drażni mnie to niebieskie światło, no ale to moje indywidualne odczucie, co do modelu to na drugim renderku na brzuchu ma takie dziwne zagiecie, jakby była to tkanina, uscisk na mieczu tez ma taki nieśmiały, jakby mu miał zaraz wypaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streaker- rzeczywiście jest tam coś nie teges na brzuchu ale to może jest jakaś narośl ;) takiemu oblechowi obleci :)

smart - dzięki za podpowiedź - nie pomyślałem o pazurach ! poczekam jeszcze na jakieś inne uwagi i może zrobię apdejcik (ale mi się nie chce bo już robię coś innego :)

... no zobaczymy .... dzięki za commentsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna postać. Trochę mi nie leży poza.. taka jakby bez konkretnego celu. Brodę mogłeś dać bardziej rozczochraną a uszy mniej elfickie (bardziej zniszczone, odstające, brzydsze jednym słowem). Klimat jest szkoda tylko że nie zrobiłeś żadnego tła.

Ogólnie wrażenia pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra :) niech Wam będzie , dodałem tło i poprawiłem kilka drobiazgów.

Batou- być może nie widać tego tak jak zamierzyłem ale jego poza wynika z tego ,że on wchodzi na schody i obraca się. Taką miałem wizję :)

Van dArc - trudno mi powiedzieć ile siedzę nad tą pracą bo robię kilka rzeczy równocześnie :) taki mam system pracy. Lubię się oderwać jak jestem już czymś zmęczony a później wrócić do projektu. Mam świeższe spojrzenie.

Co do maxa to siedzę już w nim kilka ładnych lat , nie pamiętam dokładnie ile... od początku jak tylko pojawiła się wersja 3.

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos zauwazyl znaczna roznieca swiatla miedzy tlem a postacia widac ze montowane w shopie :|

po 2 powinien byc przechylony troche w inna strone poniewaz wspominales ze stoi na schodach a schody inaczej sie ukladaja.

 

Ale jest naprawde niezle, wrzuc postac w ta scene i zrenderuj i bedzie miod :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ! Klicek zdemaskowałeś mnie :) owszem , przyznaję że tło było robione w innej scenie i wrzucone jako background do scenki z butcherem. Myślałem że nikt tego nie zauważy ;) niestety problem z tą sceną mam taki że nie potrafię w Vrayu ustawić takiego nocnego oświetlenia z volumerycznym światłem + glow :( efekty są odmienne od moich oczekiwań :( a poza tym nie wiem czy mój komp uciągnie całą taką scenę w 1 przebiegu. Ale z ciekawości spróbuję :) Klicek - jak mi padnie komp to oddasz mi swojego , tego co wygrasz na konkursie empikowskim :)

dzięki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaras... mam wrażenie że to cosna brzuszku to jest cień jednego z elementów kamizelki, reszta materiału nie rzuca takowego ... może warto mapowac 2stronnie;)?? albo po prostu podmaluj na czarno ;)

 

Poza tym.. jak już pisałem.... rzeźnik pełna gębą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulki - taaaatoooo .... nareszcie Cię odnalazłem :) rotfl :)

asblaze- ta kamizelka jest mapowana 2 stronnie a cień rzuca właśnie jeden z jej elementów - pas skórzany na przodzie.

kolegaalek- bardzo by mi było miło gdyby się tak stało :) ale ... tak się nie stanie :)

thx for comments.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

Bardzo pokazny pan ..pomysl fajny ...no moze zeby takie brzydkawe ...ale !!! On ma sie niepodobac:)!!!...pozytywny wyglad ma ten modelik ,da sie wyczuc wstretny charakter teg typa....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności