Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - AD 2005


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki :) Zdjecie dla MareGa za cienkie raczej ;) Robione w starej fabryce kupionej przez warszawską asp. Studentem nie jestem, ale chodze tam porysowac. Kilka budynkow, kilkadzisiat pomieszczen, z ktorych zaadoptowane sa tylko 3. Jakies stare maszyny, pozostawione biura z telefonami pokrytymi gruba warstwa kurzu. Fajny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander: Dobre jest, znakomicie skomponowane, ma świetny choć przygnębiający klimat i opowiada pewną historię. W dodatku poszedłeś w mój ulubiony i często stosowany zestaw kolorystyczny:) Mocne kontrasty znakomicie grają ze zdecydowanym oświetleniem nic na siłę nie próbuje się wyróżnić -> zdecydowanie mocne PRO!

Jeśli masz ochotę - zamieść w Poczekalni na http://www.fototok.art.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki MareG :) Gadamy i gadamy, a pusto na stronie, wiec dorzucam do kompletu fotki z tamtej sesji i milknę na wieki :) Te biale plamy na twarzy to zabieg czysto kosmetyczny, bo jakos niekorzystnie wyszedlem. Nic tak nie pomaga na twarz jak maseczka z zielonego groszku lub dobry filtr z ps'a ;) Obok kolezanka z zajec, Agnieszka.

 

zapomniane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunde: super foto! No i super potomek :D

DruG: Myslales o kierowniczym stanowisku? Moglbys wiele zdzialac tą miną :)

kome: spodnie mamy rzeczywiscie takie same. Byc moze nawet mam na sobie spodnie Agnieszki. Wiesz jaka ta mlodziez rozkojarzona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro juz sobie tu troche siedze, ogladam fotki, a nawet uczestnicze w bitwie to postanowilem ze wrzuce i swoja fotke :)

To ja, kilka minut po pobudce, bez makijazu i takich tam, zwroccie uwage na ten entuzjazm w oczach :D

 

mirach-rano.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drug :) masz taką szyderczą minę na tym zdjeciu :D zawsze tak? :) hyhy

leander: jakim pstrykaczem robisz? :) zdjecia extra, maja klimat... a boxa czym mapowales? Unwrap czy UVW hehe

mirach: entuzjazm faktycznie jest :) nawet mi sie udzielil :) hej!! widac nawet poczatki zarostu :D hehe - no offense

Dunde: zdjecie jak z reklamy :) teraz tylko czekac az bedziesz potomkowi pokazywal biegające "słoniki" :) (żołnieże! maski włóż!!, biegem marsz...)

 

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUNDE -> o kurcze, ale fajna fota... Aż przez chwilę sam zapragnołem zostac tatą :) Ale już mi przeszło :D (uff...)

 

Leander -> a już sie bałem że to fotka z twojej chaty :D już nawet cię bułką chciałem ratowac :)... "ta dzisiejsza młodzież taka rozkojarzona" - no ja to nie wiem co wy tam na tym ASP wyprawiacie ;)

 

mirach -> uh, ogól się czasami, to każda laska będzie twoja :D Zauważyłem niezwykłe podobieństwo twojego zarostu do twoich brwi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekhc: hehe, dobre :D Niezle zakrecony klimat :) Cos jak "Fear and Loathing in Las Vegas" z Deppem. Az sie boje pytac ile razy powtarzaliscie ta ostatnia scene :)

 

blood_brother: przypominasz mi tego kolesia ze "Złodzieja życia". Tego seryjnego morderce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności