Skocz do zawartości

Konkurs: Logo szkoły warszawskiej


Gość Webmaster nowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Webmaster nowe

Poniżej umieściłem Logo na konkurs, konkurs jest opisany na stronie www.max3d.pl w nowościach :) Niestety musiałem jeszcze napisać to webmaster bo wiecie w końcu do wygrania jest 1500 zł a jakby komuś się zachciało skopiować :) Słucham wszystkich opoiń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Webmaster nowe
Czy ty przypadkiem nie jestes zbanowany??;/

A pracka taka sobie. Nic szczegolnego. Nie widze zadnych motywow filmowych ani nic co by mi sie z filmowka kojarzylo. Jestem na nie;]

Ale nie przejmuj sie mna;]

 

Nie nie jest :) Robiłem tę pracke sam od początku do końca. Na Paint Shop Pro 8 :). yy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kija wciskac mase malych napisikow albo stwiac sobie wielkiego czerwonego iksa zeby 'ktos nie ukradl', przy okazji uniemozliwiaja nawet obejrzenie pracki. Twoje logo jest tak oryginalne ze to predzej Ciebie ktos o plagiat moze oskarzyc niz Ty kogos. Jak sie ono ma do szkolki filmowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania gdzie to do jego jest podobne to nie wiem. Nie przesadzajmy ;). Jedno jest pewnie gdzieś na świece napewno kilka firm używa podobnego loga. Tak jak i innych.

 

Co do tego loga to khekhe... do niczego niestety. Pracuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny do kolekcji :>

btw. czemu on wciąż się tutaj pałęta? weźcie go wywalcie raz a porządnie.

 

A co ja ci przeszkadzam, obraziłem cię czy co ?! Nie normalny człowieku !! :(

 

Nic nie widze, cos mi tam obrazek zaslania, a juz wiem co, ta teraz lepiej.

Fajne, klipart z Corela?

 

Morze i podrobiłeś to ale bardzo słaba jakość, jak jesteś taki mądry to znajdź mi takie coś w necie, ale moge się zakładać że nie znajdziesz ! Nie mam Corela !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

critical, hard, syntax error(s):

line #1

line #11

RAM razed, system reboot

 

ps: dziwne jak pierwszy raz wszedłem na ten temat to mi się komp zwiesił :-) zwykle tego nie robi hihihihi myśle, że takiego logo to nawet Kiepscy w ubikacji sobie nie powieszą - musisz nad nim jeszcze popracować delikatnie mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUż go tak nie mieszajcie z błotem ;). Inna sprawam webmasterm że kompletnie nie wiesz, co jest ważne w logu. Twój nie jest ani ciekawy, ani czytelny, nic kompletnie z sobą nie niesie. Wygląda jak by ktoś go na kolanie zrobił.

Przynajmnije już bardziej jest w temacie niż poprzedni.

 

Ja jestem ciekaw ile osób z tego forum zrobiło logo na ten konkurs :)? Mam nadzieje, że po konkursie się pochwalicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webmasterze zamieść logo w większej rozdziałce (minimum4096x3072) bo jak se je drukne w takiej jak teraz jest to se palce pobrudze albo mi się niefortunnie wślizgna do d..y, a nie chce tak po chamsku zmieniać rozmiaru obrazka do rozsądnego gdyż boję się, że straci na jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności