Skocz do zawartości

Scena 3D: planet- lekko poprawiona- oceńcie jeszcze raz


Foczasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Należałoby dodać jakiś "czynnik ludzki" - sylwetkę idącego pielgrzyma / wędrowca podążającego naprzód - niknącego w leniwej mgle. Jeden z mocnych punktów kadru aż PROSI się, żeby w nim postawić ów postać.

Skoro planeta nie ma atmosfery to czy mgła może na jej powierzchni występować? Eee tego to nie wiem:)

Warto by jeszcze dogęścić deformacje skał by były bardziej przekonywujące.

Tak to widzę.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Niektóre rzeczy poprawiłem, ale proszę o dalsze oceny. Zanim wystawię do skończonych prac, chciałbym wiedzieć czy należałoby jeszcze coś poprawić. Wiem, że tekstury sa nienajlepsze, ale to nigdy nie była moja mocna strona niestety.

A tak na marginesie, to jedna z moich pierwszych prac i mam nadzieję, że mimo wszystko będzie się podobać.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dodales jakiegos glowa i utworzyles nowy wątek i co jak znowu dodasz gwiazdke to tez otworzysz nowy wątek jestes swiezy na forum to takie male ostrzezenie jak sie jutro czy a juz dokladniej dzisiaj zalogujesz to mam nadzieje ze ten watek zniknie( czyli sam go skasujesz jak nie to ja go oddam do kasacji. A i zapraszam do lektury do samego nazewnictwa wątkow

http://www.max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=43

 

albo nie sam juz to wlozylem do jednego ale "one more time"=jeszcze jedaen raz i kasuje bez pisania dlaczego !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności