Skocz do zawartości

Obiekt 3d : PSP Console


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być speed, zeszło mi jakieś 3 godziny samego modelowania, bo shader'y to inna sprawa. Model to Rhino, render Vray (jakieś 8min) Wstawiam tu bo nie mam zamiaru się już z tym męczyć. Aha i zabrakło cierpliwośći na texturke na głośniczku ;).

 

pspshade17gs.jpg

 

psp8wi.jpg

 

i mw render :]

 

pspmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość marcin_mocny

nie no wypas :)

dość szczegółowo ale jak robiłeś wszystkie wypukłości

modelowałeś :D czy nie

podoba mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym miec takie cudo, ale pewnie miec nie bede.

medlik i ogolnie cala pracka robi wrazenie, chociarz ta texturka na ekrania troche za ciemna, tak jakby brakowalo tej wewnetrznej jasnosci jak to zwykle na monitorach mozna zauwazyc!:D pOzDrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hindus chyba najladniejsza twoja pracka :) mi sie podoba jeszcze kazdy napis hem naprawde fajne :D... a wyswietlacz to juz inna sprawa albo selfillumination albo pod wyswietlaczem druga powierzchnia tez z selfem i gdzie bitmapa to zastosowac polprzezroczystosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze cala konsola lezy na bialym planie ale nie bede sie czepiac i powiem ze jest spoko ;)
jako że ten ziom ;) to napisał to mnie troche ruszyło i mając troche czasu/bojąc się konkurencji ;) wrzucam jeszce renderek z podłożem -

może i bump troche za duży, srebrny shaderek ma za duży reflect ale ze juz wstawiłem do finished work to nie będe tu zaśmiecał, a i podniosłem na maxa szybke nad moniorkiem ale nie wiem czy to coś poprawiło, zreszta dzisiaj już nie mam czasu bo szykujemy sie na bój w ET na Oasis i nie ma czasu na renderki :P

 

ps - tą texturke w prawym dr poprawie bo tile nie poszedł a zauważyłem tera ;)

 

pspwood4fn.jpg

 

ps2. dzięki za komantarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny, model bardzo ladne szaderki, ale lepiej wyglodalo bez tego podloza, moim zdaniem do prezntacj takiej zabawki lepiej nadaje sie wlasnie ten bialy plane, a nie dechy z zaduzym bumpem ;P ale i tak jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny, model bardzo ladne szaderki, ale lepiej wyglodalo bez tego podloza, moim zdaniem do prezntacj takiej zabawki lepiej nadaje sie wlasnie ten bialy plane, a nie dechy z zaduzym bumpem ;P ale i tak jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupić sobie psp i mam takie pytanie czy jezeli kupie sobie memory stick powiedzmy 1GB i nagram powiedzmy jakis film to jak ten film mi sie znudzi to moge go wykasowac?????????? co nie ???????// a i z kad mozna ściągnac filmy na psp ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupić sobie psp i mam takie pytanie czy jezeli kupie sobie memory stick powiedzmy 1GB i nagram powiedzmy jakis film to jak ten film mi sie znudzi to moge go wykasowac?????????? co nie ???????// a i z kad mozna ściągnac filmy na psp ?????

możesz, ale nie mów nikomu

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności