Jump to content

Recommended Posts

Wymodelowałem głowę, bez ucha bo chyba dam uszatą czapke i dłuższe włosy. Jeszcze troche ja pomęcze, oteksturuje i wrzuce.

Wymodelowałem głowę, bez ucha bo chyba dam uszatą czapke i dłuższe włosy. Jeszcze troche ja pomęcze, oteksturuje i wrzuce.

ojejej te usta proszą się o delete, brakuje też jednej kości przy oczach :> broda też chce być poprawiona.

ojejej te usta proszą się o delete, brakuje też jednej kości przy oczach :> broda też chce być poprawiona.

chłopiec ma bardzo płaską tą twarz, nie ma kości policzkowych, brwi, dużej części nosa, głowę ma chyba też troszkę za krótką. Sporo pracy nad nią jeszcze :/

Ślimaczki za to są super :) szczególnie ten zółty, taki naturalny, bardzo fajnie się prezentują

chłopiec ma bardzo płaską tą twarz, nie ma kości policzkowych, brwi, dużej części nosa, głowę ma chyba też troszkę za krótką. Sporo pracy nad nią jeszcze :/

Ślimaczki za to są super :) szczególnie ten zółty, taki naturalny, bardzo fajnie się prezentują

Dzieki za uwagi, naprawdę bardzo pomogły. Popracowałem troche nad poprawkami, dodałem materiał (jeszcze nie ostateczny), i obiekt który puki co imituje czapke, którą wymodeluje w przyszłości.

Usiłuje osiagnać skupienie/zainteresowanie na jego twarzy i ciężko mi to przychodzi. Aktualnie język ma chyba nie ten kształt i jest za mały, no i chyba powinieniem przymknac prawe oko. Jak sądzicie?

język wg mnie jest ok, ale oko przymknąć by się przydało :) ogólnie taki śmieszny łobuz ;]

Wymodelowałem dłoń, niestety na podstawie własnej. Pewnie dłoń 10latka ma troche inne proporcje tylko że narazie nie znalazłem dobrej referencji.

To jest WIP więc nie będę krzyczał ale jak coś to ten chłopiec jakościowo odstaje od ślimaków mniej więcej w taki sposób jak maluch od merola.

Myśle że to za sprawą materiałów, narazie skompletuje go całego i się zobaczy, poprawić zawsze można. Teksturowana łapka, gładka, mam nadzieje że wyglada na używana 10lat :)

na teksturze mógłbyś namalować pomarszczoną skórę na kostkach, chyba dzieci też tak mają. poza tym łapka jak to łapka :)

pzdr

Badyl > ok, namalowałem.

Wymodelowałem ławke model osiedlowo/ogródkowy :) . Kamera będzie umieszczona po lewej wiec tam dodałem pare pęknieć na modelu i nabitą wartość twardości na śrubach, reszta uproszczona ponieważ nisko nad ławka umieszczona kamerka i tak tego nie dojrzy.

Finalny koncept i ustawienie kadru, plus kawałek postaci (cześciowo bez tekstur, naszczeście wszytko juz zmapowane :)).

Teksturowany chłoptaś, weźcie pod uwage że on ma stanowić drugi plan i dostanie mu się nieco blura, tutaj daje ostrą wersje. Jak sądzicie czy koncowa rozdzielczość obrazka równa 1024x768 wystarczy?

wyglada bardzo dobrze, myle ze starczy, ale sprobuj tez z wieksza, bedzie ladniej i szczegolowiej widac

no no twoje slimaki i ich czlowiek-slimak zaczynaja nabierac rozpedu :D jak tak dalej pojdzie to wyprzedza wszystkich!!

coraz ladniejsze to sie robi oby tak dalej!!

Dzieki wielkie, daje próbke pierwszego planu, kolejny update wrzuce jak go skoncze, dodam opadle listki, kropelki wody itp.

tutaj proporcje obrazu są inne niż planuje, na koniec bedzie nieco szerzej.

jesli kropla wody to ma byc to kolo smiaka na desce to lepeij nie dawaj, bo to jak kamyk albo cos innego wyglada, chyba ze zrobisz ta krople przezrszysta bardziej i jasniejsza

Co do planu z gosciem, to slabo widac co on trzyma w reku, tak nie wyraznie

A reszta bardzo ladnie :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy