Skocz do zawartości

"meksyk" na forum :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja podobnie jak asblaze przeczytałem wszystkie posty w temacie (no prawie wszystkie)zanim zdecydowałem sie coś napisac.

Jak pisał wyżej Marcin (co do nicków moge sie pomylić bo dużo ludzi pisało o podobnych sprawach) żeby pomijać "głupie" posty to nie moge sie zgodzić bo wtedy będzie syf przez cały czas, a tym "syfistom" sie to nie znudzi, siedzi taki ktoś przed komp. nudzi mu sie to bedzie pisał i pisał takie głupoty bez końca.

A propo usuwania nieużywanych kont (Adek chyba o tym pisał) ja np. bardzo mało pisze z kilku powodów (nie bede sie rozpisywał na ten temat bo nie tu jest an to miejsce) I teraz nie będe pisał przez jakiś czas to mi konto usnuniesz Adek?

 

najlepszy pomysł to z tym report user (jakoś tak) i jak ktoś pisał że będzie wielu "kablarzy" to moim zdaniem nie bardzo sie będzie chciało komuś bawić w takie kablowanie:| (no chyba że tym "syfistom")

 

ukrycie liczby postów też jest bardzo dobre ale możnaby zamiast tego wprowadzić coś takiego że jeśli ktoś przekroczy jakąś tam liczbe postów i nie zodstanie zbanowany ani razu to zmieni mu sie napis pod nickiem z Member na np zaawansowany Member (coś w tym stylu)

 

żeby całkowicie usunąć "buraków" to nie da rady

 

a i jeszcze jedno ktoś pisał że jakiś podział na starą gwardie... jak cyztam posty nowych użytkowników w WIP to nie widze czegoś takiego, widać że ma słabą pracke to go oceniają troche "luźniej", pomagają mu: mówią co i gdzie ma źle jak to poprawić itp. no ale to moje zdanie

 

to tyle

pozdrawiam

gutek

 

EDIT (do posta niżej)

blood nie wiedziałęm:) dzięki za informacje, będe spał spokojniej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

ukrycie liczby postów też jest bardzo dobre ale możnaby zamiast tego wprowadzić coś takiego że jeśli ktoś przekroczy jakąś tam liczbe postów i nie zodstanie zbanowany ani razu to zmieni mu sie napis pod nickiem z Member na np zaawansowany Member (coś w tym stylu)(...)

 

jeszcze lepiej, w takim wypadku każdy by napitalał posty, żeby tylko zdobyć status "advanced" :) jeżeli już mam się czymś sugerować to datą zarejestrowania, a nie tym ile kto napisał postów, ale to też nie po to żeby wiedzieć jaki kto świetny jest w grafice (bo w końcu to że się zarejestrował wczoraj nie oznacza, że dopiero od tego dnia zaczął się bawić w grafika), tylko po to żeby ocenić, czy ta osoba wie mniej więcej co się dzieje na forum (czy zna jego historię, heh)...

sam na początku miałem tak, że chciałem pobić ilością postów Pablo (jakieś 3000 postów w rok), więc żeby nie kusiło to lepiej zrezygnować z wyświetlania tej liczby ;) zawsze to jakiś krok w stronę bezsensownego klepania w klawiaturę...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posting whore wannabe? :P

Ja uważam, że wszystko powinno zostać tak jak jest - problem o kryptomimie "webmasta" pojawił się po długim okresie względnego spokoju i mam nadzieję że ten osobnik to odosobniona wpadka matki natury i w najbliższym czasie nikt nie będzie psuł atmosfery na boardzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Loozack tego nie wziąłęm pod uwage bo mi to nawet do głowy nie przyszło żeby kogoś w kliczbie postów pobijać...:P

a jeszcze doszedłęm do wniosku że nowi użytkownicy i tak będą robić chociażby troche syfu na forum bo przeważnie tak jets że ktoś nowy zanim sie zapozna z obowiązującymi zasadami w danym "środowisku" to strzela wiele gaf...

ja robiłęm podobnie (pisałem czasem takie posty że wole nie gadać...)dopiero "nawrócił" mnie dr Ug :P

pozdrawiam

gutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że w działach WIP i GALLERY też można gadać o dupie Maryny tylko po to żeby mieć +1 ;) Dalej uważam, że nie ma potrzeby nic zmieniać. Było dobrze, potem zrobiło się gorzej, ale sytuacja została opanowana z użyciem konwencjonalnych metod;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh, god, how many stars.

 

chyba nie łapię tego co tu zaszło ...

wygląda to jak jakiś wyścig zbrojeń między klanami w afrykańskiej wiosce.

Może wreszcie ktoś wpadnie na pomysł, że istniejący system na forum musi ulec zmianie, bo ciągle łatamy skutki, a nie niwelujemy przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ;] wszystko sie narazie ustabilizowalo ... jedynie co pozostaje to nasza ingerecja w poprawnosc forum ;] radze zając sie swoimi zajeciami i komentowaniem prac ... to co ma byc postanowione zapewne zostanie wprowadzone ... juz nie nasza w tym glowa ...

 

takze ... olewać niepotrzebne wpadki ... badziej nastawiac sie na przychylnosc ... ;]

 

nie robmy z naszego forum bajeru ochrony ... konflikciarze chyba zrozumieli w czym rzecz i pochamowali sie od dalszych rozterek ... wiec back to reality chopaky ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze ta dyskusja zmierza w zla strone...

Marcin to ze problem zniknal to nie oznacza ze za pare dni nie pojawi sie na nowo np w innym wcieleniu i znowu ktos zalozy podobny watek i wszyscy beda sie uzalali jak jest fatalnie. ... to raz. Dwa wydaje mi sie ze ukrywanie liczby postow to nie najlepszy pomysl. Popatrzmy sami na siebie czy Marcin, Loozack, Kozioo itp itd.. sa to osby ktore pisza bzdury ?? Nie wydaje mi sie a znam was juz troszke A Przy kazdym numerek od 1000 w gore... IMHO jest to cenna informacja dla nowych userow do kogo ewentualnie pytac i kto jest w miare chetny do dyskusji. Wreszcie po trzecie narazie jedyny w miare rozsadny pomysl to rejestracja przy potwierdzeniu przez mail chyba wszystki silniki forow to maja wiec nie powinno byc problemow. Nic nie kosztuje a moze przynajmniej troszke zniecheci troli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az boje sie zkomentowac , bo dla jednego topicu warto odwiedzic te forum ;)

 

dlatego napisze tylko ze chyba moderatorzy przechodza gorsze dni , ale spoko bedzie lepiej tylko plz nie banujcie mnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje ze to topik dla chcacych ponabijać ilość postow......:)))co za pomysł...przypominają mi sie czasy gdy ktoś powiedział że Atari jest lepsze od Comodora bo ma więcej klawiszy...:)))))

A z zupełnie innej beczki - proponuje wprowadzić normy unijne na poprawny politycznie post.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku prosze o wybaczenie i ewętalne usunięcie tego posta jeżeli taka propozycja już była niestety nie moge tego sprawdzić bo poprzednie strony się nie otwierają (skopany IE).

 

A teraz do rzeczy: Kiedyś czytałem o pomyśle moderowania pierwszych 2 postów a także osobnego działu "pierwsza praca" ale ja mam dośś radykalniejszy pomysł otuż moja koncepcja to utworzenie osobnego sub fora "przedszkola" tam każdy kto zaczyna mógł by pisać na wszystkie tematy dopiero po pozwoleniu od admina miał by dostęp do całego fora lub w razie nagminnego złego zachowania ban. Moim zdaniem dzięki temu Moderatorzy nie musieli by się uganiać po całym forum za "parszywkami" lecz mogli by się skupić na jednym skrawku. Tak samo userzy ktuży zachowuja się źle mogli by być zsyłani do tego sub fora na jakiś czas.

 

(Wiem że ja także nie jestem najstarszym userem ale myśle że co nieco już wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

ale kto bedzie tam zeslany bedzie sie patrzylo po liczbie postow?? czy po czym

bo przeciez niektorzy sa zaawansowanymi grafikami a jak 1 post a jak po umiejetnosciach to trzeba by tym 5000 userow (a to jest ogromna praca modow) dac zeznowlenie gdzie moga zagladac tylko skad bedziesz wiedzial jak to zrobic skoro nie wszyscy zamieszczaja tutaj prace??ja jestem na nie:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że jak kto.ś będzi super grafikiem i pokaże super prace z kulturalnym opisem z przedszkolu to raczej odrazyu staje się "pełnoletnim" ale z tym żeczywiście mogą być problemy naszczęście to była tylko propozycja a propozycje maja tod do siemie że mozna je przedyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że jak kto.ś będzi super grafikiem i pokaże super prace z kulturalnym opisem z przedszkolu to raczej odrazyu staje się "pełnoletnim"

 

no wlasnie ale nie kazdy dobry grafik zamieszcza tutaj prace (chce sobie tylko podyskutowac)

ale mi sie wydaje ze to by bylo za duzo pracy dla modow bo przeciez codziennie przychodzi na to forum nowy user..............

a wiekszosc ludzi tu przychodzi tylko po to aby otrzymac jakies inf.(i sobie po opisywac jakies prace) a jak zobacza ze sa jakies ograniczenia to zmienia forum:):)

 

ps podyskutowac to ja lubie:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts - zdecydowanie przesadziłes, mam teraz kumpla, który dopiero zaczyna z 3d, na początek powiedziałem mu, żeby zarejstrował sie na max3d.pl/forum i poczytał troche, a tak co bym mu powiedział, zarejestruj sie, ale podejdź do tego na luzie, bo najpierw cie ześlą na miesiać, czy dwa do przedszkola, a potem bedziesz mógł normalnie pisać.

Jeżeli bedą tak restrykcyjne normy wejścia do społesczności forum, to bedziemy tylko odstraszać ludzi.

Nie ma dobrego sposobu, rejestracja na maila i ewentualne zwiekszenie liczbt modów, i nic wiecej bez szkody dla forum nie da sie zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhh

ludzie dajcie spokuj;)

dzieki wlasnie takim propozycja forum wyglada tak jak wyglada

a nie wazne czy to przejdzie czy nie gdyby tego nie napisal to by nie wiedizal czy przejdzie czy nie a tak przynajmniej ma pewnosc( jest takie (hmm) powiedzonko spytaj sie najwyzej powie NIE to nic nie boli) zobacz ile bylo propozycji ile przeszlo a ile nie

kazdy ma prawo zamiescic swoja propozycje a mi sie wydaje ze to dobry znak bo ludzie sie "martwia" o forum i zalezy im na nim a wy ich zniechecacie:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności