Skocz do zawartości

postac 3d : Szkielecik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ja bym raczej nie powiedział żeby ten model prezentował się przeciętnie :) uważam że jest b.dobry, jedyne co, to troszkę za gruba w/g mnie jest ta zwisająca skóra. Jeżeli dasz fajne textury to będzie wypas !. No i scenkę jakąś ciekawą w tle też by się przydało :) np. jakiś przeciekający reaktor atomowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model na pewno wygląda ciekawie/zgrabnie, główka, dłonie i stopy prezentują się bez dwóch zdań najlepiej.

 

Model liczy sobie parę dzionków więc myślę że sam najlepiej wiesz gdzie są największe skuchy (a miejscami są niemiłosierne)... Ale tak naprawdę wszystko rozchodzi się o umiejętne wykończenie całej scenki.... Nie mówiąc już tylko o tym zombie... umiejętne wykończenie pasów skóry (także przezroczystości), na pewno od razu dało by ostrego kopa całej postaci.... ;)

 

Wiem że całkiem zgrabnie jesteś w stanie wykończyć rendering.... Tylko pytanie czy jesteś w stanie w ogóle do tego zasiąść.... Leniwcze :>...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelu zazdroszcze bo ja kompletnie nie mam smykalki do postaci... pozazdroscic. Ale faktycznie tekstury dodaly by mu troszke zycia w pozytywnym znaczeniu tego slowa :]. A w modelu pobawilbym sie troszke okolicami miednicy i lewj nogi. Ale co ja gadam ja na takim etapie bede za rok albo nigdy. Zazdroszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery robi nowy program o mumiach. Obrzydliwy. Dobrze że bez tekstur to przynajmniej z krzesła nie spadłem ;) A jeżeli chodzi o błędy to jest ich kilka choćby przy kolanach lub na lewej ręce. Cokolwiek miało by to być (skóra materiał) wygląda trochę nie naturalnie. Dodatkowo na czole dziury zrobiły się prawie symetrycznie. Całość jednak prezentuje się całkiem dobrze, ale oteksturować to sobie tego nie wyobrażam.

Pozdrawiam Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak podsumujmy:

1.profesjonaliści mówią, że jest średnio

2.inni mowia, że nie jest źle i gadają o texturkach...

3.ja myśle, że jest zaje... tyle, że przydało się to wszystko jakoś wyostrzyć(model) no może te textury byś jednak stworzył nie wiem może użyj bodypaint 2.0 (wydawał by się idealny).

PS.Wiary człowieku dokończ, dorub tło, domaluj i może okazać się klient do złotej G.

 

Acha i moja mama mówi, że jest troche niepropocjonalny (kup atlas anatomiczny, nawet daVinci nic by nie zrobił bez modela) i pyta się czy to facet czy dziewczyna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek mnie tylko jedno zastanawia powiedz (blagam;)) jak ty to zaczales i jak to robiles bo ja nie mam zielonego pojecia jak takie cos zaczac:D

aha i czy to jest z jednego "kawalka" czy nie:D????

o modelu nie bede mowil bo nie jestem godzien;);)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spozniles sie... ten projekt juz zgnil na twoim dysku (czemu zes do cho*** nie pogrzebal tego biedaka tylko gdzies na smietnisko wyrzuciles?) tak ze zamiast ladnego czlowieczka mamy teraz zombie :DDD

 

Pracka switna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze :) :*

 

 

dirty @ hmm szkoda ze nic wiecej nie mozesz powiedziec ale i tak thx :)

blood_brother @ postaram sie cos z tym zrobic

jaras @ THX reaktor atomowy brzmi calkiem zacnie :)

Gotham @ oj pomecze Cie jeszcze pomecze :) ale narazie popracuje nad modelem, oczywiscie chodzi o zakonczenia skory, przeswiety.

Bacry @ to ty zyjesz ? :) Thx za komentarz :)

misiold @ thx powiedz mamie ze nie wiem jakiej to jest płci ;)

seartr @ Thx

kurt_hectic @ z tym clothem to moze innym razem ;)

Marcin @ DZIEKI ! :)

PeterS @ DZIEKI ! :)

nielot007 @ hmm podrzuce kilka materialow specjalnie dla Ciebie i dla kolegi z miasta :)

only @ tjw

kome @ ohoho dzieki dzieki :)

w!e8 @ dzieki :)

Pionier @ troszeczke nad soba pracuje ;)

jaras @ heheh a jak ! :)

Murky @ dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek - co to w ogóle jest ?? jakies niepoozumnienie :0 czy Ty widziałeś kiedyś zombie ? ;) proponowałem Cie wspólne zrobienie scenki ale mnie olałes ;) n0 cusz zostaje tylko płacz i nostalgia :) zróbmy ta scenkę razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek - co to w ogóle jest ?? jakies niepoozumnienie :0 czy Ty widziałeś kiedyś zombie ? ;) proponowałem Cie wspólne zrobienie scenki ale mnie olałes ;) n0 cusz zostaje tylko płacz i nostalgia :) zróbmy ta scenkę razem :)

 

Ja jestem otwarty na tego typu propozycje i tak jak juz Ci mowilem zrobimy scenke razem ;) ale ty robisz uvvmapping ;>

 

wrzucilem to dlatego by ty jestes zbyt zajety swoimi robotkami, po 2 musze dokonczyc ten modelik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkelfu @ hehe te materialy, moze i masz racje :) poprawilem to i owo ale w niekotrych miejscach chcialem odslonic troche kosci ... przez co te "materialy" musza byc grubsze zeby pokazac roche miesa + skory ktora sie rozklada ;)

 

nieleot007 @ dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności