Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Leopard 2A5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Teraz już wiem, po co ci były potrzebne zdjęcia z \"pędzącymi czołgami\"...:D:D:D

bardzo dobrze ci to wyszło !! Brawo !! [piwo]

Mam tylko takie spostrzeżenie...

W czano-bialych barwach przedstawia się sceny z czasów II Wojny Światowej i przednią...lub, gdy chce się pokazać beznadziejność, szarość, świata (smutne, ponure sceny)

W twojej scenie chodziło ci chyba o tą drugą kwestię...i może trafiłeś w 10 z tym tematem sceny. Mówię z tematem (klimatem), ale obecnie nie mam tam \"przedmiotu beznadziejności\". np: płaczącego dziecka (bardzo często wykorzystuje się dzieci, by pokazać złe strony konfliktu zbrojnego...), zniszczonego miasta itp. Doba scena to \"głęboka\" scena...z tematem, która po obejrzeniu da się zapamiętać...

 

Tu masz coś w tym stylu...(akurat tutaj dzieci się cieszą...ale wiesz, o co mi chodzi...;) )

 

dhm1024.jpg

 

Mam nadzieję, że rozumiesz mnie...

 

PS. Na razie skończ teksturowanie Leo, a potem zajmij się otoczeniem...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

kozioo, nie boj sie i powiedz co sie nie podoba a co sie podoba :D.

 

Saygon, dzieki nad wersja finalna posiedze dluzej.

 

Aragorn, jeszcze nie wiem.

 

Falcrum, :D no wlasnie dlatego prosilem o kontakt na priv.

 

Zgadzam sie z toba. A co powiesz na panorame zniszczonego wojna miasta w tle?.

 

Robie texturki od nowa, to jak mowie na rozgrzewke :D wiesz steskinilem sie :D

 

Pozdrawiam i dzieki za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panorama ze zniszczonym miastem...TA...właśnie o to mi chodzi...

No wiesz, jakiś dym, zniszczone chaty, itp.

Tylko, że z tego widou dużo nie będzie widać \"tła\"...

Pomyśli opracuj dogodną Kompozycję...ale jak już wcześniej mówiłem, zajmij sie textukami, a potem resztą...;)

Chętnie bym poggadał, ale dość żadko jestem dostępny na GG, ale pisz nawet gdy mnie nie ma...napewno odpiszę !! Zawsze do usług...;) Mam tochę zdięć z Leo...zresztą, pogadamy na GG...;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier apropos tego najnowszego obrazka, to mi mniej pasuje niż poprzedni, bo:

 

- z lewej strony (tej niewidocznej) czołg wzbija tumany kurzu, a z prawej jush nie...

 

Ehh. Myślałem, że będzie tgo więcej, ale nie. Na razie tylko tyle mam zastrzeżeń. Pewnie jak cos poprawisz, to będę miał się do czego przyczepić;)[lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by ttaaddeekk

osom djud

tylko nie wiem po co robiłeś takom texturke skoro jej wcale nie widać

 

co znaczy \"osom djud\" :D??

 

to byl stary render (jeszcze z texturami moro) i dlatego zostalo tak jak jest. Pracuje nad nowymi texturkami - bede mial cos konkretnego to pokaze (w b&w ;), kolorek potem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny czołguś, ale pokombinuj więcej z tłem.

 

Acha, robisz tło w Photoshopie? Jeśli tak to lepiej spróbuj pobawić się jednak tylko w 3d (efekty specjalne jak dym, mgła ogień itp) - poto to jest :D

 

POZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie pol na pol. Jeżeli mój sprzet wytrzyma jeszcze system czasteczek w 3D, to oczywiście zrobie to w maxie, jeżeli nie to w ps. Można tez wyrenderowac same czasteczki i zmontowac w ps. Mozliwosci jest duzo.

 

Jeżeli mój sprzet wytrzyma jeszcze system czasteczek w 3D, to oczywiście zrobie to w maxie, jeżeli nie to w ps. Można tez wyrenderowac same czasteczki i zmontowac w ps. Mozliwosci jest duzo

 

Poki co mecze textury i mowiac szczerze nie za bardzo wychodzi, jak mowilem dam znak jak cos konkretnego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde kawal dobrej roboty !! :D az zal bedzie tych kolorkow na czarno bialym renderq....dawno nie widzialem aby model wygladal tak real (zazwyczaj jest fajnie fajnie a finalnym efektem jest plastikowa zabawka)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial ze koncowy render bedzie czarnobialy ;) to po 1 po 2 jakos hmm chyba nie wyglada real bo nikt tu nic nie che pisac :D, moze jak dam render calego czolgu ze skonczonymi texturami cos sie ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności