Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Mitsubishi Lancer Evo 6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!!

 

Rozpocząłem ostatnio prace nad Mitsubishi Lancer'em Evo 6. Myśle, że wkońcu dokończe model, który pokazuje na forum... Bo jak dotąd żadnego nie doprowadziłem do finału... :( :/

 

Dlatego apeluje... Musicie mnie zmusić do tego żeby model został dokończony!!! Nieważne jak, ale musicie!!! ;>

 

Dzisiaj mały update... Wlot na masce - wg mnie najbardziej pracochłonna część... No może oprócz przedniego zderzaka, który będzie w "starej" wersji i też da sie we znaki :/ Ale co to dla mnie... ;>>>

 

Co do siatki to nie mówcie proszę, że jest za gęsta czy uboga bo to w sumie "moja piaskownica i moje zabawki" ;) Proszę tylko o podpowiedzi jakby co! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dlatego apeluje... Musicie mnie zmusić do tego żeby model został dokończony!!! Nieważne jak, ale musicie!!! ;>

 

Hmmm... Zyjesz w wolnym kraju, nikt nie moze cie do niczego zmusic, wiec wez sie w garsc i troszke samozaparcia - dokonczysz ten model.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam, gadanie o wolnym progressie troche mnie nosi... to jak z czytaniem ksiazki, dziennie zrob tyle zeby ci to sprawilo przyjemnosc, nie robisz tego na wyscigi, a to co masz narazie jest na b. wysokim poziomie, chociaz nie ukrywam ze malo tego troche :), siateczka ladna... oby tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gładsze to to chyba być nie może, świetnie ci idzie :)

 

a co do miniaturki... cały bajer polega na tym, że musisz ręcznie podmieniać załącznik w pierwszym poście, w końcu nigdy nie wiadomo co i kto by załączył w ostatnim :>

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack dzięki za informacje dotyczącą tej miniaturki :)

Qrcze no powiem Wam, że sam się dziwie, że to w miarę fajnie mi wyszło... ;) Co prawda powolutku prace postępują, ale na większych przybliżeniach nie powinno być bugów. Co do krzywizn to z Lancerem nie mam problemów... Wystarczy, że podjade 2 miejscowości dalej i mogę sobie nawet Lancera dotnąć :D Wiadomo... Jest to moja pierwsza poważniejsza praca - w sensie samochód - i nie mam jeszcze wprawy jak Loozack czy KOME czy reszta chłopaków "ze szpicy" :>

P.S.

Jutro będzie chyba update :) Prawdopodobnie cała maska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Zrobiłem przednią maske :) Ale zaokrągleń na brzegach jeszcze robił nie będę... Najprawdopodobniej gdzieś jeszcze będzie trzeba coś poprawic, ale uważam, że póki co jest całkiem całkiem ;>

W załączniku jest "kawałek" zdjęcia ukazujący przejście z przodu przy przetłoczeniu... Hmmm... Jest to o tyle problem... tzn. patrząc na fotki to różnie to wygląda - myślę, że zrobiłem coś zbliżonego do orygniału... Jak patrzyłem "na żywo" jak to wygląda to stwierdziłem, że projektanci też namotali trochę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi sie tylko wydaje ale to zaznaczone na zielono tak nie wystaje, i te krawedzie zaznaczone na czerwono i niebissko plynnie przechodza z maski w zderzak.

 

a btw zajebiscie ci idzie :) jasli caly model bedzie wykonany z taka pracyzja, to zaczne chodzic z torba na glowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakhan: Sprawa jest taka... Mam możliwośc obejrzenia auta na żywo i powiem Ci, że jest to zbliżone (model) do oryginału. Nie chce tutaj przesadzac. Jest to mój pierwszy model i chciałbym go skończyć :) Ten zderzak tak wystaje - to też zależy czy jest to oryginał czy podróba... Tak! Podróbki są różne i ile Lanców widziałem to każdy ma inny (troszkę) zderzak - są odstępstwa od oryginału. Poza tym to miałem też takie rysunki referencyjne i możliwe, że ten rendering sprawia takie wrażenie. W przyszłości się poprawie! :) Ale dzięks za komentarze i fajnie, że pomyślałeś nad moimi renderami!! :>

 

To co jest na czerwono i zielono jest tym haczykiem w tym modelu... Może bardziej wprowadze górną część grill'a (na zielono) i powinno wystawać tyle ile trzeba. Dołączam fotkę z tym "wyjściem" zderzaka spod maski.

---------------------------------------------------

DonVito Corleone: Spoko, nie pogubie się w siateczce! Panuje nad tym! Dużo ćwiczyłem i wiem o co w tym wszystkim chodzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności