Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Ford Mustang Gt-xxxx


ultima

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam tu moj model Fordzika. Jest on prawie gotowy ale wrzucam go do WIP bo chcialbym zebyscie powiedzieli co moge tu jescze dokonczyc. Wiem ze mapa HDR sie za mocno odbila, lae nie bede robil rendera tylko z jej zmaina dopiero jak wiekszosc bledow wypatrzycie i mi powiecie :) Czekam na ostre komentarze :) :P

 

Zamieszcza, linki do renderkow bo na dolaczone pliki byly za duze a nie chcem ich zmniejszac

 

http://www.pliczki.glt.pl/ford/end/1.jpg

http://www.pliczki.glt.pl/ford/end/2.jpg

 

I mam pytanie:

1.Jakiego swiatla uzywac, bo ja uzywam Sky Lighta ortaz czy uzywac map HDR bo nie wiem czy bez nich nie byloby ladniej

2. TO jest moj pierwszy skonczony samochodzik wiec bylbym wdzieczny za wszelkiego typu uwagi i jakeis pomysly oraz upiekszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm ładny :) Witamy na forum :) No, ale to tak: mnie razi w oczy sam lakier (no i napewno ten hdr bo jakiś takiś dziwny jest)sam lakier za mocno odbja (jak sam juz wspomniałeś ) No i daj bez matariału jakie.ś renderki :) No i siateczke to powiemy coś więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zamieszcze render siatki, narazie daje render bez HDR, nie wiem jak zrobic fajny materiaol na opone, szukalem lae nie moglem znalesc i sam kombinowalem, jakby ktos mial gdziesz jakis tutorial albo moglby powiedziec to bylbym wdzieczny. :)

 

daje linka do wiekszego obrazka nowego rendera

 

http://www.pliczki.glt.pl/ford/end/3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest finished bo nie robilem calego z tutka, tutka kupilem bo zaczalem modelowac i zapoznalem sie tam z trickami, i przydatnymi manewrami i urzadzeniami. I mniej wiecej patrzyl;em jak on robi go ale to nie jest samochod ala tutek :) Wlasnie mam zamiar zaczac nowe autko, tylko jeszcze sie nie zdecydowalem jakie (jakies propozycje :) ) renderki siatki, z tylu, i niebieskiego zamieszcze dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje ci sie odrobine przeswietlony ? mysle ze jakbys minomalnie zmniejszyl naterzeie tego swiatelka padajacego z gory to wygladalo by lepiej.

model wydaje sie byc bez bledow ... (jak dla mnie) ale cos mnie niepokoi tylna czesc dachu + slupek tylni ... mozesz pokazac tamto miejsce ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, zakonczylem czesc modelingu, a czesc materialowania :) jest non- stop otwarta wiec mowcie wasze propozycje jak mozna zxrednerowac co pozmieniac, jakie inne lakiery itd, caly czas szukam kogos kto mi pomoze zrobic material na opone bo ja szukalem i nie mogel mz nalesc zadnego tutka a mi nei wychodzi material :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym 1st samochodem to sciema :), to juz ktoras proba, wczesniej byl Lexus LS 400(looknijcie na forum gdzies jeszcze powinno byc ale pod innym nickiem chyba), byl jeszcze Nissan 350Z, :P a i material i oswietlenie to FR ;), to teraz czekamy na cos innego... zobaczymy ile naprawde ci dala plytka car4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, zakonczylem czesc modelingu, a czesc materialowania :) jest non- stop otwarta wiec mowcie wasze propozycje jak mozna zxrednerowac co pozmieniac, jakie inne lakiery itd, caly czas szukam kogos kto mi pomoze zrobic material na opone bo ja szukalem i nie mogel mz nalesc zadnego tutka a mi nei wychodzi material :(

 

tzn jak Ci nikt nie powie jak sie uporac z materialami to olejesz projekt a jak ktos pomoze to nie, hmm? a moze bys sie bardziej postaral co? zrobiles ladny model to i poradzisz sobie z texturami. Przestan sie mazac, wez sie w garsc i rob co masz robic. Szukaj na google, tam jest wszystko. Jak Ci google nie pomoze to szukaj na forach (3dtotal, max3d czy cgtalk). Dosc gadania, czekam na nowe rendery...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokoncz dokoncz bo moja tapetka na pulpicie wymaga zmiany i to koniecznie ! Co do czepialstwa to deska rozdzielcza jest do poprawy ! To cus (nie wiem jak sie nazywa) okraglego gdzie sa zegary powinno byc prostokatne a nie owalne i w dodatku po obu stronach w tym modelu mustanga ! A modelik fajniutki i czysciutki tylko go skoncz bo dobieranie lakieru itp to przeciez niezla frajda ! I jeszcze jedno napisalem ci na gg ale zrobie to jeszcze tu bo moze rownie dobrze ktos inny odpowiedziec ! Gdzie kupic car4ever moge ? I za ile :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje co do samochodu. Zrób Toyote Silvie. Jeśli chcesz blueprinty to znajdziesz je na www.suurland.com w dziale Blueprints/cars-urban/Silvia box1. Zresztą tam jest wiele ciekawych blueprintów, nie tylko samochodów.

A jeśli nadal chcesz zrobić oponę to wysyłam na www.danielbuck.net/index.php?page=tire_tut_2/tiretut2

Mam nadzieje że dobrze znasz angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, za wszytkie uwagi, walsnie jestem w szkole, ale dzisiaj po powrocie zabiore sie za lakier, bo dzisiaj koncza mi sie wszystkei sprawdziany. Big Bird odezwe sie dzisiaj do ciebie bo chce sie dowiedziec pare rzeczy o materialach oi oswietlniu, bo ja w tym slabiutki jestem jak narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności