Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Nissan 350Z


Luchu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam publike!!

 

Jakis czas temu przegladajac WIP'y natknalem sie na pracke mentaller'a ktora :) przedstawiala NISSANA 350z. W tym czasie ja rowniez pracowalem nad tym modelem (zbieg okoliczności). Teraz chcial bym sie pochwalic tym co zrobilem... samochodzik nie jest jeszcze na 100% skonczony. brakuje mu kilku maluczkich detali ktore, w zasadzie nie sa potrzebne :), a ze brakuje mi jakos silnej woli zeby je zrobic postanowilem iz umieszcze modelik taki jaki jest na dzien dzisiejszy. Chcial bym zaznaczyc ze jest to moje 3 auto...

 

Prosil bym was o ocenke :) i moze o jakies fajne rady :) co mogl bym jeszcze zmienic lub dorobic by model byl lepszy... moze dacie jakis przepis na lepszy lakier??? :)

 

 

Render: Vray

 

Sorki za te rozne kolory lakierow :) ale sprawdzalem jaki odcien szarosci by byl najlepszy :)

 

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

27.jpg

No i siateczka ;)

siatka.jpg

 

pozniej jeszcze wrzuce renderek tylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nom dupy jeszcze nie wyrenderowalem :) ale z tego co widze bede musial troszke poprawic co nieco :) bo cos za niskie oceny :P dostalem.....

 

tylko powidzcie co dokladnie sie nie podoba w modelu... dodam pozniej renderki z innym lakierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacry

 

RA

ale czlowiek sie ciagle uczy ;]

 

zaraz zarzuce renderkiem :) "pupy" .. w sumie mogl bym juz zarzucic ale jedna taka kupka na renderze wyszla i jeszcze raz zrenderuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ufff trosze pozno ale... postanowilem zamiescic pupe :P

 

Ogaszam konkurs: "Znajdz na obrazku rozowa nitke!!" :P Pierwszy ktory zglosi prawidlowa odpowiedz wygra kluczyki do tego auta :P

37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zmieniamy temat i idziemy w innym kierunku

... to ja mowie cza to bylo wyrenderoac w Brazilu.

 

... sory (za posty po moim) ze za chwile rozpetam burze renderowa na temat renderow.

 

pozdr to alllllll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności