Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Bugatti 57


Gość ant-3d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ant-3d

Witam

 

Tak obserwuje forum i jakas mania na samochody powstala (byla?) :) Wiec czemu i ja nie mialbym miec takiego projektu w portfolio. Przerobilem tutorial o modelowaniu fiata 500 ktory gdzies tam na necie lezy i zabralem sie za moj pierwszy samochod w 3d. Podziekowania dla SansSerif'a i calej reszty ktora dala mi rady na forum w dziale Pomoc > Rendering > V-Ray.

 

Pojedyncza scena renderowala sie w porywach do 1 godziny 30 minut. Sprzet athlon 3000+, 1 giga ramu, geforce 5700 fx. Soft: 3ds max 6, vray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dla mnie to wypas, tylko opony są jak dmuchane balony ;) !!

 

Ale jeżeli chodzi o profesjonalne oko w tej dziedzinie to zaczekaj na Loozack'a albo Bzyka ;)

 

Świetny wybór jeżeli chodzi o model samochodu - lubie te klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglada, ostatnie ujecie w sepii jest moim faworytem :)

Pobawilbym sie jeszcze z odbiciami i lakierem, karoserja wyglada na pogieta i bez grubosci.

Gratulacje ukonczonej pracki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Przez grill widać prawe tylne koło, modelik, jak widać nieco niedopracowany.. albo raczej niedokończony... karoseria miejscami krzywa (np na drzwiach), lakier troszkę plastikowy, ale ogólnie nie jest źle - greetz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajo fajo, może pokusisz sie o wkomponowanie go w jakieś otoczenie, materiał opon wcale nie jest zły może troszke mniej spectaculara by sie przydało, szkoda że dałeś te napisy na wierzchu i ten tego twoja karta graficzna ma sie nijak do czasu renderingu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier rzeczywiscie troche nie teges..albo to wina oswietlenia.. w kazdym razie te refleksy n akaroserii jak dla mnie zaburzają bryłę,jak juz ktos zauwazyl bardzo fajnie nity sie sprawdzily... jak na pierwszy model jest ok.. ale na przyszlosc unikaj tych znakow wodnych.. taka moja rada..

pozdrow. SITH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Dzieki wszystkim za oceny :) Fakt z oponami mialem problem. Przyznaje mogly wyjsc lepiej. Moze ktos nakieruje mnie jak najlepiej zrobic material ich albo wspomoze tutorialem?

 

bkdi: chodzi o ten tutorial http://www.3dtotal.com/team/Tutorials/fiat500/fiat500.asp

 

Jesli chodzi o ten znak wodny... Z gory wielkie sorry :) Raz mialem przykre doswiadczenie i teraz juz dmucham na zimne.

 

KoMic: Nastepnym razem bedzie mniej wkurzajace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant- 3D --> czy moglbys podas referencje z jakis korzystales?:) Bo nigdzie nie moge znalezc odpowiednich:P

A co do modelu to mi sie strasznie podoba:) Tylko wiesz co psuje wrazenie?:) Wlasnie tak... znak wodny:)

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności