Skocz do zawartości

SCENA 3d: House with dreams


paweb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kanapa jest fajna, taka knajpiana :) a stoliczek do niej może troche przy mały, ja bym jakos popracował nad nogami do tego stoliczka, bo teraz one takie nudne sa, trywialne wręcz.

Czy zamierzasz jakis futurystyczny domek zrobic czy tylko tak robisz bo robisz?

Nie zapomnij o plazmie, to podstawa i jakis wypasiony dolby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...ta kanapa jakaś taka wysiedziana, jakby grupka żuli właśnie z niej zeszła...ale jakoś nie widze śladów bełtanka...no ale pracuj dalej schody fajnie wyglądają...heh...jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanapa słaba, poduchy nierówne, niepasujące do siebie i wyglądają jakby były nadmuchane z gumy. Stolik troche prymitywny ale pewnie dlatego że bez materiałów.

Dom zacząłbym od domu czyli albo bryły zewnętrznej, albo jeżeli ma być tylko wnętrze od ścian, okien itp.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pomysł z kanapą nie wyszedł. specjalnie ładna nie jest, a poza tym jak wyobrażasz sobie osobe siedzącą na tych mniejszych "poduszkach"? chyba nie za wygodnie im będzie.. niepodoba mi się również stolik. 4 boxy i cone. może poprzeglądaj sobie jakieś stronki z wystrojem wnętrz? pomoże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra małe uaktualnienie poprawiłem stolik zrobiłem nowy cały szklaby troche kiepsko widac bo nie ma nic dookoła ale potem bedzie lepiej tak samo nowe schody z chrmomem zaczołem robic takze kolumne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki mapping dales? radze rozdzielic na dwie grupy (czesc wewnetrzna i zewnetrzna), albo wogle unwrapowac.

chociaz na glosnikach, czy tam jest tak duzo tekstury? nie lepiej dac jakis jednolity kolor, metal albo drewno?

okropnie strome schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uaktualnienie poprawiłem kanape :] Mam dalej problem z kolumnami te motody nie działaja. Robie rozne ustawienia mapowania i rozne metody ale dalej to samo :] Co o tym myslicie

 

Nie wiem jak uzyskac w vrayu materiał skóry czasnej na te poduszki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem cos takiego tylko nie mam pojecia jak zrobic szyby. Jak robie i daje refract na cały biały to teoretycznie powinno całe swiatło przechodzic ale dupa widze tylko te chmury ale swiatło nie przechodzi :( wsio w vrayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie ale....

 

-okna sa za duze, oraz gdziekolwiek widze okno to jest(wewnatrz) parapet albo jakas wneka, bo okno wyglada jakby bylo naklejone. Material skory powienien byc bardziej polyskliwy w sloncu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie przemyślana ta hatka. a co ci ludzie na kanapie będą robić? patrzeć w chmury?:) może usuń jedno okno, i zrób miejsce na tv. nie podoba mi się różna wielkość okien. ale to tylko osobista refleksja.

powodzenia w dalszej pracy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz umieścić tak duże okna to składające się przynajmniej z dwóch "skrzydeł" - chyba tak się to nazywa

 

a co do schodów - to gdzie one będą prowadzić ;)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co ci to jedno okno jak zaslania je telewizor, poza tym troche nie proporcjonalne te rzeczy. Jak juz mowili okna sa za duze, a wg mnie stolik za maly, tv bardzo fajny, ile ma cali??:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojciechZ

Co to znaczy House with dreams?:] Chciales napisac Dream house:] No chybaze to dom kotry posiada sny:] Ale ogolnie ok. Tylko ze musisz rozplanowac to porządnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności