Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Nissan350z


karlos18

Rekomendowane odpowiedzi

czesc. to moj drogi model, pierwszy to mazdarx8, niezbyt udany. ten zrobie z wnetrzem i postaram sie o jak najwiecej szczegolow. mam zamiar wyslac go na ten nowy konkursik "elite cars". to co widzicie robilem 3 dni. wiem ze to niewiele ale czekam na ocene. jakies uwagi, porady. dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czesc. dzisiaj zaczalem robic wnetrze samochodu. daje render z szarym materialem. co do miejsca na rejstracje to jest dobrze, tylko nie odpowiednie zdjecie dalem, sa dwie wersje. orginalnosc, no moze rzeczywiscie troche sie namozylo tych 350z, ale podoba mi sie bardzo wiec go robie.

wiecie jak zrobic render z materialem i widoczna siatką. dodam ze uzywam brazila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlos18 => jaka metoda robisz to? bo ja wlasnie mam zamiar zrobic moj 1sr samochod i nie wiem jak go robic O_o probowalem juz NURBS-ami i splainami ale to nie dla mnie! teraz zaczynam z plane a Ty czym robisz :>?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. oizo, to samo bylo u mnie. moj pierwszy model zaczalem robic spline'ami, niestety trwalo to tylko 2h . wkurzalem sie tylko i nic wiecej. wydaje mi sie ze spliny na poczatek to nie zbyt dobry pomysl. ja robie polygonami, czyli najpierw plane a potem editablemesh i do dziela:) jest przy tym duzo pieprz.... ale na poczatek to chyba najporostsza metoda. jak cos juz bedzie widac to daj znac. z checia zobacze. powodzenia. narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlos18 calkiem calkiem ci to idzie, z przodu chyba nie wiedze bledow ale z tylu przy drzwiach cos sie lekko krzywi i tak samo w rogu tylnich lamp, a co do renderwonia siatki to rob print screen'a z viewportow bo brazil ma cos problemy z rednerowaniem siatki (przynajmniej mi sie nie udalo tego osiaganac) nawet jak zaznaczysz w materiale wiere

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę fajnie wychodzi ... włąśnie rzuciłem okiem po forum , bo sam miałem ochotę dłubnąć 350 kę , ale chyba wrócę do mojej x5. ... nie .. chyba się rozmyśliłem :|. No bądz co bądz powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jakims cudem odgrzebalem mojego wip'a :) wrzucam maly updejt:) za duzo nie doszlo, raczej poprawilem to co bylo nie tak jak powinno byc a na dniach jakos bedzie cos wiecej. mam nadzieje. musze w koncu skonczyc tego nissana:)aha jeszcze jedno. nie wiem co jest z tymi refleksami w kilku miejscach, siatka tam jest rowna a odbicia sie jakos dziwnie "zalamuja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zamieszczam kolejny maly updejt. idzie wolno bo nie mam duzo czasu. mecze sie z "siedzeniami". chyba zrezygnuje z modelowania pelnego interior'u. narobilem syfu w siatce i komp powoli wysiada. no nic, zobaczymy. aha i jeszcze ta tylnia wycieraczka mnie dobija :) wyrzucam z forum pare poprzednich renderow zeby syfu nie robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności