Skocz do zawartości

[3D Scena] Landscape B - nowa wersja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pat -> wrzuć to do poprzedniego tematu. Jeśli będziesz nad tym pracował więcej to może do WIPa to powinno trafić ? Nie ma sensu tworzyć wielu wątków różniących się od siebie w zasadzie niewiele.

Wystarczy, że zmienisz miniaturkę i po krzyku :)

Temat poprzedniego wątku był zdecydowanie lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pat -> wrzuć to do poprzedniego tematu. Jeśli będziesz nad tym pracował więcej to może do WIPa to powinno trafić (...)"

.

To skonczona wersja. Więc może tamten temat zlikwiduje ... agencie Smith? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo....kurde a ja sie musze teraz wlasnie meczyc nad krajobrazem a tu takie rzeczy sie wyprawia?!!! Panie kolego powiedz no w czym takie cus moznaby zrobic? tylko nie mow ze zadne maxy 6 zero bo nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie pracka słaba jak mój brat po imprezce, a tu same zachwyty. Sorki ale nad czym. Model słaby i ciekawe kto go zrobił? Góry generowane. Nie napracował się kolo. A tak przy okazji przydało by mu się palce zrigować bo coś dziwnie mu się nie zginają. Będę szczery jest tu wiele lepszych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdanie chłopie, nie ma sprawy :)

Napracowałem się jednak przy tym, kilka dni to jak na Vue dość długo. A co do gór, to widzę że z lekka "nie nadążasz" za rozwojem tego typu programów. Jak generowane, czyli że co? Program mi je zrobił? Hahaha. Modelowanie takich gór to są godziny, jeśli się chce by miała ona taki kształt jak na projekcie, co do kamyczka. Jeśli myślisz że to jest generowanie automatycznie, to masz nikłe pojęcie o pracy w modelerze Vue.

.

A model nie mój, z Posera.

.

łoooo....kurde a ja sie musze teraz wlasnie meczyc nad krajobrazem a tu takie rzeczy sie wyprawia?!!! Panie kolego powiedz no w czym takie cus moznaby zrobic? tylko nie mow ze zadne maxy 6 zero bo nie mam :(

.

To jest "Vue 5 Infite", możesz również uzyć "Vue d'Esprit" - zuobożonego brata, starsze wesje są za darmo w różnych pismach. No ale nie będzie technologii Ecosystemu ( w dużym skrócie - taki rozbudowany Scatter), wstawianie drzew i innych roślin ręcznie może być pracochłonne.

Oczywiście w 3ds max 6 też to możesz wymodelować. Szybko i sprawnie - za pomocą Paint Modifiera. Zaczynasz od Plane w wysokiej roździelczości i modelujesz. Stworzenie takiej góry powinno zająć ci mniej czasu w maksie niż mnie w Vue, w przypadku tej sceny. Problem w tym, że po stworzeniu modelu musisz napracować się dodatkowo przy mapach by uzyskać szczeliny, kamyczki, nierówności wszelkiego rodzaju. Tutaj skończyło się na modelowaniu bo wszystkie te detale są TRÓJWYMIAROWE. W tradycyjnych programach uzyskuje się to za pomocą map, choćby z tego względu że np. w 3ds max obiekt składający się z 4-6 milionów to już ogromne obiciążenie dla kompa.

.

PS. Moderator - nie mogę skasować poprzedniego tematu (nie jestem "upoważniony"), czy możecie to zrobić za mnie? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza się pochwalić:

.

Ilustracja właśnie została wybrana na najlepszy render dnia przez producentów programu :)

A więc trafiłem na do galerii E-on Software, hehehehehehe .....

.

----------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności