Skocz do zawartości

The Guardian - short film asblaze & jaras


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

HMMM no ja czekam na dalszy ciag storyboardu... tylko chcialem napaknac pares slow...wsumie pracujecie w dwoje nad tym projektem...jeden drugiego ciagnie za ucho do roboty....ale panowie jak wy bedziecie robic takie przebitkie z kosciotrupami to wy nnie skonczycie tej animacji..nie ma sensu robic jakichs przebitek i sie mordowac pare dni nad tym bo to mocno zniecheca do dalszej roboty...takie jest moje zdanie..zawsze ja robie animacje to upraszczam ja jak tylko sie da...bo 2 lata robic jeden projekt to jest juz przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER_OkO - ale my dopiero zaczeliśmy robić ten projekt w zeszłym miesiącu ! :) (może Ci się pomyliło coś z inną animacją ? ) czemu mówisz o 2 latach ? aż tyle nie zamierzamy tego produkować a taka przebitka to banał - modele są gotowe i nie widzę problemu - chyba że spowolni akcję albo będzie się źle komponowało ale to wyjdzie na ostatecznym montażu.

 

edit- zapomniałbym :) ta animacja jest niekomercyjna i robimy ją z Błażejem rekreacyjnie ;) i nawet gdyby to miało trwać te 2 lata to i tak się nic nie stanie (ale wolałbym skończyć to wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok ..widze ze full profesionall do tego podchodzicie..to ja czekam na calosc story to sie moze wtedy odezwe..ale ok..wycofuje swe uwagi..ja czaje ze robicie dopiero miecha...ale byly juz wczesniejsze mega produkcje i zreszta jest TERRANOWA ktora sie ciagnie w nieskonczonosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale my nie robimy MEGA produkcji - robimy zwykłą animację w której .... aaa nie mogę powiedzieć co będzie :) poza tym taki rozrysowany storyboard niesamowicie ułatwia pracę bo widać dokładnie co i jak

p.s. OkO ... kurde - obyś tylko nie miał racji ;)

dzięki za uwagi i komentarze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chore one sa oj chore :))))

 

SUPER_OkO - Terranova ma sie dobrze w brew wszystkiemu i to nie jest zwykla animka tylko bardzo ambitny projek i nawet jak beda go robic 3 lata to bedzie i tak jedna z lepszych animek TYLKO MUSZA JA SKONCZYC!

A Asblaze i Jaras wiedza co robia poprostu :)

 

Jaras & Asblaze gratsy fronta :)

 

powodzenia chlopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak sceptycyzmem wieje od Twoich wypowiedzi SUPER_OkO, w zasadzie to się nie dziwię, ale też nie można traktować każdego projektu na równi. Terranowa to Terranowa, Butcher to Butcher i już. A jeśli nie wyjdzie animka jako całość to przecież na pewno panowie asblaze i jaras zdobędą trochę doświadczenia itd.

 

W sumie po co panowie Twórcy mają ciągle odpierać ataki, że "nieskończycie" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecywałem wrzucam update - jest to wejście do jaskini - to samo co w storyboardzie tylko już w wersji 3d. Niebawem wrzucę fragmencik animacji żeby pokazać to w całej okazałości.

Pracujemy z Klickiem w pocie czoła nad wszystkimi modelami i powoli powoli idzie do przodu.

Uj. 6

Pochodnia zbliża się do bramy wykutej w jaskini. Na jej szczycie widnieje jakiś napis wykonany dłutem. Litery przypominają runy, więc jest dla nas nieczytelny. (z tymi runami to tak sobie to wyszło- bardziej przypomina Herzlihe wilkommen) ;)

wejscie1.jpg

wejscie1a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacry.... wytrwałość jest.... i chęci są.... tylko jesteśmy zawaleni robotą jak dzikie świnie.... wiec czasem trudno wygospodarowć czas na nasz autorski projekt :)

 

Jaras... rewelacja :) Obczajam fluidy majkowe do płomieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mnie dopadł opad szczeny....finalnej animki chyba nie chce ogladac jesli testy same juz powodują ze mam ochote rozbić mojego peceta młotkiem i udac sie na emigracje na jakąś dziką wyspe bez prądu....jaras..alez ty masz rękę!!..... wiecie szanowni forumowicze jak to sie nazywa?....TALENT. Panowie..macie iskre Bożą to pewne. Na koniec powiem składnią mistrza Yody..napewno ja zaglądac bedę tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do abslaze:

czy ty jestes autorem swojego avatara bo skoro tak to podpadł mi taki jeden pacjent z innego forum no i jesli to jest twoj avatar to moglbys sie do niego przyczepic ;)

LOL WOW ! haha hheheh bhuahahaah

 

A tu widze ze super animka sie zapowiada :D !

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już wątek został odgrzebany z czeluści piekielnych to też napiszę coś od siebie - włożyliśmy w to już trochę pracy ( począwszy od scenariusza - co jest dosyć istotną sprawą przy takich przedsięwzięciach) część storyboardów i animatika jest gotowa, skończywszy na modelach ... po prostu szkoda by było tego nie skończyć ! brakuje nam tylko czasu i większej mobilizacji bo robimy to - ot tak sobie z czystej chęci zrobienia animki - nie na żaden dyplom itp. - deadline'ów też nie mamy określonych przez sponsora ;) jak nie będzie żadnej ciekawej bitwy 3d w najbliżyszm czasie ;) to zamierzam podłubać przy tym znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności