Skocz do zawartości

Bitwa 3D i 2D - Kolejne odsłony!


Który temat wybierasz?  

368 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat wybierasz?

    • ... zabawki
      10
    • Grzech
      13
    • Kobieta idealna
      35
    • Maszyny bojowe
      99
    • Moment krytyczny
      68
    • Pojedynek tytanów
      59
    • Postać z gry/filmu
      12
    • Scena bibilijna
      24
    • Twierdza
      23
    • Wreszcie wolni
      25


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zgodzę się z simple_man'em, dokładnie tak to widzę. dwa "tytany" walczą ze sobą niszcząc wszystko dokoła, jeden bez ręjki, drugiemu mózg już widać, gdzies tam kolo potyka się o jelita drugiego, wszystko z krwi i flaków. :D takie starcie songoku vs komurczak bubu i frezer w jednym. po prostu masakra na monitorze :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naos: a kto mówi o modelowaniu katapulty ?:D

Ja tu mam wizje robotów, maszyny to tylko pojęcie względne.. można to sobie zainterpretować jak chcesz.. katapulta, czołg, robot, chyba ze jury bitwy osądzi inaczej..

 

pozatym maszyny mogą zawierać się w Pojedynku tytanów, tytani w maszynach nie bardzo :)

 

Zreszta jak bedzie tak bedzie, tytani są fajnym tematem dla 2D, a maszyny 3D, bo z kolei odwrotnie może być dużo ciężej.. tutaj bardzo szczegółowe rysowania, a tutaj bardzo precyzyjny modeling. Ale to tylko moje głupie gadanie

 

Moment krytyczny też przyjemny temat i też mam wizje (o Boże ile ja ich już mam:D)

 

 

Ale mimo wszystko zostaje przy moich kochanych maszynach :)

 

 

 

EDIT

 

a moze kompromis hehe w co wątpie jesli chodzi o modów :P

2D - tytani

3D - maszynki

 

khykyh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z tych tematow moze byc glebszy, nawet tytani ;) Sic, maszyny prowadza 29:28 :/ ZROBCIE TO DLA GOSCI OD 2D I NIE GLOSUJCIE NA MASZYNY :D

 

P.S Btw smiesznie brzmi okreslenie "Kobieta idealna", tak nie gramatycznie, powinno byc "idealna kobieta" albo "ideał kobiety"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY

 

Jutro zrobie plakat reklamowy:)

MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY MASZYNY

 

Ludzie nie głosujcie na tytanów to podstęp;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla bardziej doswiadczonych ( zyciowo ) : widzial ktos kiedys a moze slyszal o " kobiecie idealnej " ???? Przeciez to jest totalna fikcja. Jak narysowac czy wymodelowac cos co nie istnieje, co tak naprawde trudno sobie chocby wyobrazic.

Ten temat to porazka.

 

Ps. a ja sobie wybralem "maszyny" - mam cisnienie na temat, ktory akurat pasuje do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla bardziej doswiadczonych ( zyciowo ) : widzial ktos kiedys a moze slyszal o " kobiecie idealnej " ???? Przeciez to jest totalna fikcja. Jak narysowac czy wymodelowac cos co nie istnieje, co tak naprawde trudno sobie chocby wyobrazic.

Ten temat to porazka.

KaeMS: wlasnie na tym polega pelne wykorzystanie srodka wyrazu artystycznego, czy to 3d, czy 2d, zeby probowac dosiegnac czegos niewyobrazalnego. Mozna uczynic z kobiety ideal poprzez kontekst, otoczenie. Mozna wykorzystac cala mase symboli czy niedopowiedzen wprawiajacych wyobrazie w ruch. Mozna sprobowac narzucic ideal ludziom, ktorzy go nie posiadaja.. itd itd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyny to faktycznie najwieksza kicha da sie tam cos wyciagnoc fajne s-f czy cus, ale pod inne tematy tez daloby sie maszyny bojowe zrobic jak ktos chcial,ech... juz widze te abramsy... przeciez moment krytyczny np. niezly temat wiele interpretacji, tez sobie mozna wcisnac tam jakas maszyne bohjowa, zreszta nic to zobaczymy pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie chciałbym nic sugerować ale pamiętajcie, że temat to tylko temat i żaden z nich nie narzuca organicznych czy nieorganicznych kreacji. Forma jest tylko ograniczona przez Waszą wyobraźnię (podobnie z treścią i ... "płytkimi tematami"). Oczywiście nie można zapominać o tym, że praca musi spełniać temat ;).

Dla przykładu - amerykański żołnierz ma być chodzącą KILLING MACHINE (a jest jak najbardziej organiczny ;) ).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru: ogólnie to tematy są bardzo zbliżone do siebie. Przecież Pojedynek tytanów to też mogą być Maszyny ujęte w momencie krytycznym. Wszystko działo by się w twierdzy zabawek w towarzystwie kobiety idealnej, w atmosferze grzechu. Tło historyczne to scena biblijna. Zaś tytani walczą przecież po to aby wszyscy byli Wreszcie Wolni. ;)

 

EDIT

tak jak nawiązał misiekhc. (sorki nie doczytałem posta) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności