Skocz do zawartości

Bitwa 3D i 2D - Kolejne odsłony!


Który temat wybierasz?  

368 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat wybierasz?

    • ... zabawki
      10
    • Grzech
      13
    • Kobieta idealna
      35
    • Maszyny bojowe
      99
    • Moment krytyczny
      68
    • Pojedynek tytanów
      59
    • Postać z gry/filmu
      12
    • Scena bibilijna
      24
    • Twierdza
      23
    • Wreszcie wolni
      25


Rekomendowane odpowiedzi

chyba wezme udzial, sam nie wiem kurde maszyny bojowe cos mi sie to nie usmiecha, ale to tak w photoshopie moge cala pracke wykonac ? chce digitalowy warsztat podszkolic i bez 3d sobie poradzic :). W sumie to duzo juz widzialem podobnych tematow, gdzie nie spojrze to jakies maszyny bojowe eee troche lipnie :P spoko zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak jak mówiłem wcześniej fani Tytanów nie powinni się martwić bo Maszyny z Tytanami można ładnie połączyc więc i tak wyjdzie na wasze

 

majac temat tytanów fani mechów mogli by robic 'pojedynek tytanów' z udziałem mechów, na odwrót to nie działa bo nie wstawie orca do 'walki mechów' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy pewnie wyciągną wnioski z tej ankiety, być może stosując selekcję negatywną.

Wtedy wybór tematu przeciwnego, co nie odbyło by się bez emocjonującej polemiki, może przyniósłby ciekawe efekty.

Ale to tylko teoria....

Czekamy na kolejne 100 głosów które zmienią oblicze bitwy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary to wstawisz sobie walczace orki ktore sa uzywane przez plemie mlautkich smiesznych ludkow jako maszyny bojowe, maja fermy orkow choduja je a potem za pmoco psi kieruja nimi i podbijaja sobie swoje male panstewka ..jak w zyciu.

 

troche wyobtrazni ludzie, cieszcie sie ze w ogole mozecie glosowac na jakis temat,

 

i jescze jedno zaden temat nie jest waski (a'propos ktorejs z wyzszych wypowiedzi) waskie moze byc wasze spostrzeganie swiata i wasza wyobraznia...

 

 

 

edyt: ja nie bylem za maszynami ale dlatego ze byl juz ogien wojny a to jakby podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, tylko moze sie skonczyc tak ze ktos na maszyne bojowe zrobi łake kwiatów bo taka ma wyobraznie - po cos te tematy są a nie poto aby kazdy robił to w czym jest dobry a potem doprawiał do tego jakąs pseudo ideologie aby dopasować sie do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz mi kogos takiego kto zrobi lake kwiatow kiedy ktos inny mu powie: maszyny bojowe to oddam ci mojego wacoma, ...niepowazny jestes, mozna zrobic mase rzeczy na jakikolwiek dany temat jak sie ma wyobraznie, gdyby ktos narysowal lake jako maszyny bojowe musialby byc po prostu debilem, ...no chyba ze na sielankowej lace stoi sobie elegancko wypucowana maszyna bojowa...

 

...obrzydliwie wielki zabojczy kwiatek :D

 

zreszta do wszystkiego mozna dorobic ideologie jakas, jezeli ktos lake kwiatow to nie zrobi jej saamej tylko jakos naciagnie tam maszyne, jak ktos chce kupe to tez zrobi ja bojowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja od waskiego myslenia: ], Mi tez sie wydaje jak napisal Reanimator ze po to sa konkretne tematy aby zrobic cos w konkretnej ideologji, a nie jak co komu sie podoba, przedstawiony obraz musi sie sam tytuowac i musi niesc z soba konkretne przeslanie, nie wydaje mi sie ze zrobienie czarnej kropki na bialym tle bedzie dobre bo autor napisze 3 stronicowe wytlumaczenie przejscia kropkowatosci w w maszyne bojowa. Nadmierne rozpuszczenie wodzy fantazji moze miec zly skutek, a z Hitlera nie da sie zrobic obroncy praw czlowieka.... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temt (ktory chyba wygra) jest strasznie nudny!!

gdybym wzial udzial w tej bitwei(jak te4n temat wygra) to w polowie pracy w maxie usne z nudow!! tak ten temat wieje nuda:)

ja mam malutka prozbe (pytanie) czy nie dalo by dac drugiego tematu!!

aha i ciekawe jak to jest kazdy tutaj na niego narzeka mowi ze temat nudny a przeciez te 88 glosow nie wzielo sie z powietrza:D

podro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszyscy maszyny bojowe pewnie szkicują :)

nie oszukiwac !

powinien byc zupelnie inny temat niz te z ankiety :D

 

taka rozgrzewka :):

 

...zabawki = CZOŁG

grzech = CZOŁG (noo ...prawie nie pasuje...chyba że w CZOŁGU)

kobieta idealna = CZOŁG :D

maszyny bojowe =CZOŁG

moment krytyczny =CZOŁG (sie zepsół)

pojedynek tytanów= CZOŁG (jedzie pod górke)

postac z gry/filmu= CZOŁG (i obok postac)

scena biblijna = tu jest problem ...ale w tle moze byc CZOŁG :D

twierdza= CZOŁG

wreszcie wolni = wyszli z CZOŁGU

 

:D ciepło dzis to... głupawka przyszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmierne rozpuszczenie wodzy fantazji moze miec zly skutek, a z Hitlera nie da sie zrobic obroncy praw czlowieka.... pozdro

 

Hehe zróbmy taki temat, a bedę miał o obiekt mniej roboty :D

No dobra... to wstawię Adolfa do maszyn bojowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Zgadzam się z Dexterem, a powinny wygrać tematy z najmniejszą ilością głosów, to było by zaskoczenie

 

A oto rozgrzewka nr2:

 

...zabawki = kobieta z zabawką

grzech = kobieta z dwoma zabawkami

maszyny bojowe = kobieta cyborg

moment krytyczny = kobieta cyborg manipulująca pistoletem

pojedynek tytanów = walki w kiślu

postac z gry/filmu = Pamela Anderson/Lara Croft

scena biblijna = kobiety z miasta Sodoma

wreszcie wolni = kobieta po rozprawie rozwodowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh skoro to maja byc maszyny,,, to beda, szkoda bo chcialem sprobowac czegos nowego, maszyn juz sie narobilem, ale skoro mus to mus, teraz tylko trzeba znalesc jakis ciekawy wzorzec, cos co podsunie jakis genialny w prost na pierwsze miejsce pomysl, hehe jak by ktyos mial do oddania to chetnie przejme taki pomysl, pozdro: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam to poraz nie wiem który to nie temat a Twoja wyobraźnia jest płytka z każdego tamatu da się zrobić to "coś" tylko trzeba to wymyślić. Słowa typu "temat jest płytki" są słowami ludzi dla których tak naprawde każdy tamat bedzie płytki bo nic ciekawego nie potrafia wymyślic i szukaja na to usprawiedliwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam to poraz nie wiem który to nie temat a Twoja wyobraźnia jest płytka z każdego tamatu da się zrobić to "coś" tylko trzeba to wymyślić. Słowa typu "temat jest płytki" są słowami ludzi dla których tak naprawde każdy tamat bedzie płytki bo nic ciekawego nie potrafia wymyślic i szukaja na to usprawiedliwienia.

Albo po prostu nie są w stanie czegoś wykonać i się łudzą, że są gotowi w tej bitwie wziąść udział... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności