Skocz do zawartości

Bitwa 3D i 2D - Kolejne odsłony!


Który temat wybierasz?  

368 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat wybierasz?

    • ... zabawki
      10
    • Grzech
      13
    • Kobieta idealna
      35
    • Maszyny bojowe
      99
    • Moment krytyczny
      68
    • Pojedynek tytanów
      59
    • Postać z gry/filmu
      12
    • Scena bibilijna
      24
    • Twierdza
      23
    • Wreszcie wolni
      25


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ludzie glosujcie na moment krytyczny bo na bitwie beda same czolgi,samoloty i okrety ;(

 

pierdoły, czy maszyny bojowe muszą mieć tylko takie znamiona :P

Użyjcie fantazji:P

 

Nie ważnie jaki tema tędzie wybrany ja tam z prewnoscią wezmę udział w bitwie :P

 

Pozdr

girgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się za bardzo nieznam w temacie ale bardzo chętnie bym sobie pooglądał pracki z tematu mement krytyczny :) a co do maszyn bojowych to pewnie prace by były dosyć podobne do siebie a moment krytyczny hmmm chyba w sumie też mogą być podobne. ale co tam wybrałem moment krytyczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felav --> jak już zostało napisane każdy temat ma takie możliwości jak głęboka twoja wyobraźnia, w niektórych poprostu trudbiej się idzie na dól tej wyobraźni

 

PS: rocznica mojej rejestracji pokrywa sę z data rozpoczęcia bitwy, to musi cos znaczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... już raczej wiadomo, który temat wygra :/ Mam alternatywny pomysł na te "maszyny", ale boję się żeby nie znadinterpretować tematu. Maszyny bojowe to IMO dość ograniczony temat - jeśli zaczniemy za bardzo wydziwiać to odejdziemy od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pierwszym skojarzeniem z "maszyna bojowa" jest mech/czołg, albo coś w tym rodzaju. A to wg mnie nie jest dobrze."

 

Pierwsze skojarzenia nigdy nie sa dobre.

 

Kozioo, nie marudz;) Co bitwe jest to samo - jednym sie podoba, drugim nie, i kazdy chce przekonac druga strone do swoich racji. Cos to daje?

 

Z maszyn bojowych, jak z kazdego tematu, mozna wyciagnac duzo. Jak ktos jest marny, to i z super swietnego tematu niczego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowca i wlasnie zastanawiam sie nad oddaniem glosu. Bo narazie wynik wskazuje na te maszyny.. no ale nigdy nic nie wiadomo :D Z Kozieem tez sie zgodze, ..boje sie nawalu robotow. Dlatego poczekam i sie zastanowie co wybrac, choc wiem ze te bardziej "ambitne" tematy i tak nie dadza rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności