Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Syrena 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, prezentuje dzisiaj , kultowy samochod SYRENA, zbudowalem model dla swojego brata ROSOMAKA co by pokazac mu ze z tego co stoi u nas na ogrodzie czyli.ze starej syrenki moga byc jeszcze ludzie, render otwiera troche oczy.

Udalo mi sie uzyskac, fajny {moim zdaniem} lakierek do samochodu, nie jest moze do konca wymodelowyany tak super jak samochody kolegow z 3d, ale praktyka czyni mistrza

 

Model modelowalem niecale 2 godzinki,wiecej zabawy kosztuje samo szukanie koloru , lakieru.

 

attachment.php?attachmentid=20240

 

oki pozdrawiam wszystkich i milego przegladania

BODJO

BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

model taki sobie, widac sporo bugow, cocept mnie nie przekonuje, szczerze mowiac wstyd mi bylo sie w czyms takim pokazac :) czemu nie pokazales tylu? chyba cos tam jest :) i trenu, trenuj to przyniesie efekty!

 

edit: a za ladny speedzik mozemy podciagnac ocenke, ale pamietaj ze liczy sie efekt a nie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo braków, ale sytuację ratuje czas wykonania, tylko jak napisał GRiPi

"pamietaj ze liczy sie efekt a nie czas". Mogłeś jeszcze nad tym posiedzieć, przecież to nie było robione na zlecenie, którego termin realizacji był wczoraj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za płaski przód auta :) Bardzo przypomina syrene :) (nie wiem czy to dobrze czy źle ;)). Lakier brazilowski??? :> Bo na taki mi wygląda :) Aha lakier nawet spoko tylko troszkę za wielkie ziarno ;) Ale tyo tylko moje skromne zdnaie :) POzdro i POwodzenia W nauce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może dłużej trochę popracować nad modelem i dać do galerii 3D cos naprawdę fajnego? bo po co piszesz, że pracowałeś 2 godziny? to chyba nie jest powód do radości, bo powinienes się więcej przyłożyć do pracy i pousuwać bugi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a czy ktoś z Was przeczytał uważnie co BODJO napisał??? Pisze wyraźnie, że zrobił to aby pokazać bratu jak można przerobić tę Syrenkę, która stoi u nich w ogrodzi. Ten render to tylko pomoc w przerobieniu samochodu. Co z tego, że zrobicie model z 20000000000000 poligonów super wierny oryginałowi skoro on chce oryginał przerobić. Druga sprawa to przy modelowaniu karoserii w rzeczywistości (ktoś próbował?) naprawdę trudno jest w 100% odwzorować projekt na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REMANDY widze ze tylko ty uwaznie czytasz teksty przy renderach , dzieki za to, co do kmentarzy szczera prawdy czas rowna sie super prace, wezme to pod uwage , bo przeciez po to jest to forum, pozdrawiam wszystkich, i powodzonka

 

bodjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model modelowalem niecale 2 godzinki,wiecej zabawy kosztuje samo szukanie koloru , lakieru.
ja bym to wolal robic tydzien ale dokladnie

 

oj mocno niezgodny z orginałem - praktycznie każda część wygląda inazej niż powinna :/

zgadzam sie w zupełności

 

a felgi masakrycznie wygladaja i uwazam ze jakby taka syrenka najechała na kamyk to by zerwało pol nadwozia :)

 

Co z tego, że zrobicie model z 20000000000000 poligonów super wierny oryginałowi

skąd ty sie urwałes chlopie :)

 

nie czas rowna sie super praca tylko ciezka praca rowna sie super praca

Nielot zawsze mnie zaskakiwał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności