Skocz do zawartości

moment krytyczny: powitanie niespodzianka


Rekomendowane odpowiedzi

czesc :)

 

scena bedzie w klimacie wojny, mozliwe ze w niedalekiej przyszlosci. ziemia zniszczona trzecią swiatową, nie istnieja panstwa tylko zgrupowania ludzi o podobnych przekonaniach politycznych, toczy sie walka o ziemie i surowce potrzebne do produkcji broni. walka juz nie toczy sie miedzy ludzmi, są oni 'tylko' operatorami maszyn bojowych (nie jakichs tam mechow, zwyklych siakis :P), gdyz dlugie przebywanie na skazonym terenie grozi smierciom, latwe do przewidzenia :) wiec scena bedzie uwieczniala moment kiedy pewne wojsko zostalo zeslane na brzeg lądu rzekomo wczesniej oczyszczonego, aby zbadac dalszy teren. przetransportowano ich duzymi amfibiami. po wyjsciu a raczej wyjechaniu na brzeg wszystko okazuje sie byc wporzadku jednak na naszych pochaterow czeka niespodzianka, gdyz na okolicznym terenie jednak uchowaly sie wrogie oddzialy i to nie male, caly teren jest zaminowany.

 

chce ukazac ten moment kiedy wrogie wojska podejmuja decyzje atakum odblokowuja miny ktore z nienacka wysadzaja pojazdy naszych przyjaciol, odpalaja wyrzutnie rakiet, czolgi i inne pojazdy wylaniaja sie ze wzgorza. co do samego ukazania do dolaczam wstepny koncept, mocno splaszczony w pionie, chodzi o to ze wszystko bedzie dalej. te male czolgi to jakies tam oddzialy, na wzgorzach beda stare bunkry troche zniszczone. w tle na torach bedzie stal wysadzony i okradziony podziag z jakims materialem moze uranem czy czyms takim.

 

zaklepuje miejsce trzymajcie kciuki jak bede chcial cos zmienic to dam znac

 

dolaczam jeszcze obrazek mniejwiecej w takim klimacie beda wojska moze troche bardziej nowoczesne ale juz mocno wyeksploatowane

 

mapa-taktyczna-sialalla.gif

 

kuwait%2520010.jpg

 

yo.gif

 

pozdrawiam ale so rozpisalem :) pomysl niezbyt oryginalny mam nadzieje ze nadrobie wykonaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przed oczami (oczyma... whatever :)) stanął mi obraz Twojej sceny i... stary daj z siebie wszystko!

Ta bitwa (pewnie jak każda poprzednia - nie wiem, bo pierwszy raz biorę udział) niesie ze sobą jedną najważniejszą rzecz - będzie bardzo wiele wyśmienitych prac jak sądzę i jury będzie miało nie lada orzech do zgryzienia. Mówię to, ponieważ wydaje mi się, że ta edycja bitwy chyba jako pierwsza obrasta w taką ilość tak ambitnych projektów - jeśli wykonanie bedzie równie ambitne... :D

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA! JA! JA! ja bym chciał sie przyłączyć JA! JA!!! :D............ale niestety mam pierdylion spraw i generalny remont mieszkania na łbie i dlatego..mnie nie ma w tej bitwie...więc odpuszczam. A jak pewnie co niektórzy wiedzą temat jakby wymyślony dla mnie:( Niemniej jednak pomysł tyleż fajny co trudny do zrealizowania moim zdaniem. powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to leciutki poczateczek amfibii hmm kompletnie sie nie znam na maszynerii wojskowej :) wiec prosze o ekspertow od tego o uwagi. wiezyczka sie napewno zmieni na jakies obrotowe stanowisko na rozne typy broni anty ladowej i powietrznej. w srodku takiej amfibii miesciloby sie 6 pojazdow wielkosci czolgu

 

amf001.jpg

 

amf002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...to mamy drugi cokolwiek sporawy pojazd w bitwie...6 x 50t = 300 ton sam ładunek..niezły kolos sie szykuje.....(EDIt> TO ZDANIE NIE AKTUALNE BO AUTOR RACZYŁ LUFĘ WYWALIĆ) :) )wobec tego ta armata musi byc niczym armata kolejowa z II w św. co najmniej...takie 406 mm minimum:) koła zrób o bardzo szerokich oponach bo bedzie grzęzło w terenie:)....no cóz powiedziec...za mało narazie zeby cos więcej...znaczy czekam(y) na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny do apc, a ja zawsze oglądając obcego zastanawiałemsie czy zdołał by wjechać na krawężnk albo na leżącego policjanta:D. o pokonywaniu wodnych przeszkód nie pomyślałem. Super klimat jak a RA->koło wielkości czołgu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to model prawdopodobnie skonczony. napomne ze jest to najprostrzy chyba model z pojazdow (najmniej detali) gdyz bedzie w rogu i to tylko kawaleczek. aha no to tytulowa amfibia jest :)

 

sory za kadr ale ona jest optymalizowana pod taki widok, poprostu nic innego nie ma :) brak detali nadrobie dispem i teksturami

 

amf004.jpg

 

 

 

EDIT:

tak to sie prezentuje jezeli chodzi o skale, te czolgi sa normalnych wymiarow

 

amf006.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)

 

wstepne podejscie do podlogi. zamieszczam dwa rendery, pierwszy to planowane ujęcie, a drogi to z gory bardziej zeby mozna bylo skumac o co mi chodzi :) narazie nie widac odleglosci ale z czaem to sie zmieni. to z kwadratami to linijka kazdy kwadrat to 10x10 metra wiec cala ziemia ma ok 3 km. amfibia tam gdzie stoi bedzie na samym brzegu wiec jakas wode trzeba bedzie zrobic. a co do ziemi to chyba dispem ją potraktuje ale nie wiem jak dam rade zroibic tak wielką teksture :( jest jakis inny sposob urozmaicenia terenu? chodzi mi o jakies takie faldy ziemi i takie tam :)

 

cala001.jpg

 

cala%20z%20gory.jpg

 

kadr pewnie sie zmieni jak dojda bunkry i takie tam.. mozliwe ze bedzie mniej nieba

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam robic pierwzy wuzek.. narazie sama buda, bo nie wiem czy dzisiaj bede miec czas zeby cos dorobic. wzoruje sie troche na iveco puma:

 

REFERKA

 

sory za kiepski eksport, to bylo na szybko. jak dorobie reszte detali to bedzie napewno lepiej :) koła dojda takie fajoskie nowoczesne :D + na dachu jakies bronie kilka ich bedzie z roznym typem broni wiec narazie tak:

 

puma001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kliment

 

no przod sie znaczy ta dziwna maska juz zrobbiona same modele teraz pora na dach tam bedzie topiero zabawa ale tak sie zastanawiam czy jak sie tak bede do kazdego pojazdu przykladac to czy sie zmieszcze w terminie :( a potem jeszcze wszsytkie mapy takstury i takie tam aaaaaa co to bedzie

 

puma005.jpg

 

i tu taki dziwny niby tescik :P nie wiem po co

 

puma007.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier - ciesze sie bardzo :D

 

KLICEK - ekstra, mam dla ceibe niespodzianke :)

 

Knysia - jakich zabudowan? :P

 

hindus - pochlebiasz mi ;)

 

 

no to zrobilem koło, jedno okolo 15kilo razem z opona. moze troche sie wysoki wydawac ale bedzie lepiej jak dojda te wszystkie scierwa na dole rurki resory i takie tam. dorzucam siatke z maxia :)

 

ze specjalna dedykacja dla KLICKA :P :)

 

puma008.jpg

 

puma-opona-wire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas mocno za gesta wydaje mi sie siatka tego kola, tak z polowa poligonow jest chyba zbedna, z tego co widze nie zapowiada sie jakies zblizenie na to kolo, a sama scena bedzie raczej duza, wiec moim zdaniem odchudzenie kola jest dobrym pomyslem. Poza tym pojazd wyglada bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chalek - to wylacznie dla mojej satysfakcji :) VRayProxy jest wiec mozna szaleć. mozliwe ze nastąpi zmiana kadru a co za tym idzie i mozliwe ze ten pojaz bedzie odgrywal wazna role w kadrze. aha dzieki

 

kliment - sie znaczy? tam na dole? bedzie zawieszenie a z samego przodu to nic wiecej nie dojdzie, malutka tylko siatka miedzy uchwytami

 

Leru - łał dzieki :) tylko nie karaj mnie za kazde zaje***cie :P inni moga a ja nie :P

 

Knysia - aha.. motyw napewno bedzie ale to jeszcze zalezy od kadru itp, jeszcze nie wiem jak to do konca wizualnie rozplanuje

 

KLICEK - super extra i dzieki :D

 

hindus - thx :)

 

 

 

hmm obawiam sie ze teraz zwolnie, zapieprzalem jak moglem ale niestety nie mam kompa tylko dla siebie a poza tym zaczynaja sie wyjazdy na wakacje nno i nie wiem jak to bedzie mam nadzieje ze bede mogl to kontynuowac ale zrobie wszystko :D

 

ps. widzicie, widzicie, zawsze mazylem zrobic opony ugiete pod ciezarem pojazdu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności