Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mitsubishi Lancer Evolution VIII / qba


ReflectVision

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

uhuhu, każde ramie inaczej zrobione :) a w takich wypadkach, gdy ilość ramion jest równa ilości śrób (czyli tak jak u ciebie) najlepiej zrobić tylko jedno ramie a potem je skopiować, teraz tylko niepotrzebnie się narobiłeś :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co wam chodzi z tymi srubami ? w orginalnej feldze enkei do evo 8 jest dokladnie 6 ramion i 5 srob takze wydaje mi sie ze wszystko wporządku, a z tym kopiowaniem 1 ramienia by bylo jeszcze raz tyle zabawy co mialem z tym, więc moim zdaniem moj sposob byl w tym wypadku najlepszy :)

 

ponizej zdjecie felgi zeby nie bylo nieporozumien ;)

http://img262.imageshack.us/img262/8171/untitled1copyjasd8vg.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradzo bardzo ladnie ^_^.Co prawda troche kanciato wygladaja te dluge skosne elementy bierznia, ale no juz nie wiem w jakim stopniu pragniesz zachowac zgodnosc z oryginalem, w koncu jak dasz na to mterial to bedzie to wszystko wygladac bardzo rzeczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus : athlon 1900+ XP, 1024DDR , gf fx 5700 , ogolnie złom i dzieki za komentarz :)

 

Konras : wlasnie chce zachowac jak najwieksza zgodnosc z orginalem i bierznik bedzie jeszcze poprawiany, a ze kanciasto to z wiekszej odleglosci nei bedzie widac :) dzięki

 

hkropinski: dzieki :)

 

kome: no powiedzmy :) jeszcze bedzie trzeba popoprawiac bo to na razie wersja beta oponki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QBA => Nie słuchaj tych hipoktytow (chłopcy nie obrażajcie się na mnie bo jestem strasznie podekscytowany tym wspaniałym według mnie renderem). Model jest i tak fajny. Popraw co uważasz, że jest złe i daj kolejnego rendera na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności