Skocz do zawartości

Nietypowe śląskie spotkanie max3d.pl w Gliwicach


chveti

Który termin najbardziej Ci odpowiada?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który termin najbardziej Ci odpowiada?

    • 10 wrzesień , sobota
      0
    • 11 wrzesień , niedziela
      0
    • 17 wrzesień , sobota
      0
    • 18 wrzesień , niedziela
      0
    • 25 wrzesień , sobota
      8
    • 26 wrzesień niedziela
      1


Rekomendowane odpowiedzi

pbmax3d.jpg

 

Jako że Wrocławskie spotkania dochodzą do skutku, po konsultacjach z RA i AGmakonts'em tworzę ten topic.

 

Chodzi nam o dość nietypowe spotkanie ludzi z rejonów Katowice-Gliwice,

mile widziana oczywiście reszta ludzi.Jak zapewne się domyśliliście po obrazku, chodzi nam o SPOTKANIE W MECZU PAINTBALL'owym.

Spotkanie miałoby się odbyć w Gliwicach ponieważ to miasto dysponuje bardzo dobrym do tego poligonem.Kwestia która by była poruszona na początku to zapewne cena , a więc tak :

 

30 gr za kulę - dla imprez do 10 000 szt.

Strój , maska , marker - wliczone w cenę kulek.

Przeciętne zużycie kulek wynosi od 100-300 kulek na 2-3h rozgrywki

kalkulator cenowy:

http://www.paintball.com.pl/oferta/kalk.html

 

Termin spotkania do ustalenia jednakże sugerujemy wrzesień (weekend) by nie za zimno było.W tym poście chcemy się dowiedzieć czy będzie jakieś zainteresowanie turniejem.PROSIMY bez docinek typu 'powodzenia' itp.

Wiemy że różne spotkania nie dochodziły do skutku ale myślę że taka forma spotkania była by ciekawsza niż całodniowe przesiadywanie w knajpce , do knajpki można ew. pójść po rozgrywce :]

 

Liczymy na chociaż 4 ochotników ale oczywiście im więcej tym lepiej.

 

ponaddto dodaje scenariusze możliwej gry

  1. Zdobywanie budynku
     
     
     
    Jedna z drużyn ma za zadanie bronić budunku, na dachu którego umieszczona jest flaga, podczas gdys druga szturmuje budynek. Dojście do budynku z czterech stron, budynek z dwoma kondygnacjami i piwnicą (budynek na poligonie w Gliwicach).

  2. Leśny pojedynek
     
     
     
    Każda z ekip posiada własną bazę z flagą, której broni. Rozpoczynając zabawę uczestnicy niewiedzą gdzie znajduje się baza przeciwników. Celem rozgrywki jest zdobycie flagi drugiego zespołu. Niezapomnianych wrażeń dostarcza gęsty las, w którym znajdują się bazy.


  3. Zasadzka
     
     
     
    Jedna z ekip przygotowuje zasadzkę, podczas gdy druga poszukuje ukrytej flagi.


  4. Konwój
     
     
     
    Zadaniem jednej z ekip jest przejście drogą do miejsca,w którym ukryta jest osoba. Osobę tę należy odeskortować w bezpieczne miejsce. Na drodze konwoju dwa budynki piętrowe,budynek parterowy, trzy bunkry (doskonałe miejsca na zasadzkę). Zabawa kończy się gdy eskortowana osoba zostaje trafiona lub dotrze do wskazanego miejsca.


  5. Pojedynek
     
     
     
    Drużyny na początku rozgrywki stoją za metrowymi murkami oddalonymi od siebie o 20 metrów. W środku znajduje się flaga. Celem gry jest zabranie flagi i wrzucenie jej za murek przeciwników.


  6. Oczyszczanie terenu
     
     
     
    Zadaniem jednej z ekip jest sprawdzenie czy w wyznaczonym kwadracie nie znajdują się zawodnicy przeciwnika. Do sprawdzenia 3 budynki, łąka i bunkier. Zabawa kończy się gdy wszyscy zostaną trafieni. (Poligon w Gliwicach).


  7. Bitwa
     
     
     
    Zawodnicy stają na przeciw siebie w odległości ok. 30m, formując zwarty szyk. Grupy oddają do siebie salwy na przemian. Przed każdą salwą grupa przesuwa się o krok do przodu.


Pozdrawiamy i zapraszamy.

|chveti | RA | AGmakonts|

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z tego co [ledwo co ;) ] pamiętam ze zlotu we wrocku to ktos z tam obecnych wpadł na taki sam albo bardzo podobny pomysł zlotu, ale do rozmowy o konkretach niedoszło :) Niniejszym Chvet i reszta bardzo fajna inicjatywa... moze i ja sie pokusze hehe :D

 

[cut]

sprawdzilem z ciekawosci pekapca, mniejwiecej 4,5h ciapągiem... pfffff :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha - ale u nas jest taki piękny:P:P z reszta obadajcie sobie na google earth to takia wielki 8 czy coś w tym stylu w każdym razie nie da się nie poznac:P

 

Ale nie, serio było by super jakby udało się wam przyjechac, jęśli ktoś miał by problemy zvtym żeby autem przyjechac to mozna się spotkac koło dworca bo tam i do pociagu i do autobusów blisko. ale tak jak zostało powiedzianne jeszcze wszystko obgadamy, wazne by się udało:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA - pierwsza bitewka - CTF - 2 vs 3 - w ciagu 7-8min wystrzelilem ok. 113 kulek, sam zebralem na klate z 3 strzaly i 4 w inne miejsca. Pozniej juz zasady ustalilismy - dostales = schodzisz. W ciagu 45-50min wystrzelilem reszte kulek - 57. W sumie w ciagu ok. godziny wystrzelilem 170 kulek za laczna kwote 42,5zl :]. Gdyby nie ten CTF na poczatku [na huraaa ;D - kazdy chcial juz strzelac], to gralbym z godzine dluzej :]

 

EDIT:

Po CTF zroblismy klasyczny DM :D - wesolo bylo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,

 

Bierzcie po max 1 kumpla bo generalnie to jest max3d ;] ja sam biore może 1.

 

Knysha - super że już 50% ;) ALE nie strzelajmy jak z CKM'ów bo se nie pogramy :D

Marcin - g**no nas obchodzi że masz daleko , przyjeżdżasz i już :]

Vorek - napewno któryś z weekendów bo wiesz...szkoła , praca :[

 

co do gry to bym sugerował headshot , shoe shot i weapon shot :D pauza na 5 minut

co do scenariusza to CTF tzw. Leśny pojedynek.

 

Cieszę się że jest zainteresowanie , nie przypuszczałem że tak duże będzie ;)

 

jeśli będzie was chodź 3 to już i tak dobrze :D

 

ps/// RA - odezwij sie na gg.

 

EDIT---------------------------------------------------------------

 

tweety - no , kurcze w październiku możliwe jest że cały będzie lać bądź będzie zimno...ponadto skończą się luzy w szkole :|...możliwe że jak pierwsze będzie sukcesaful to będzie i drugie.nom ty musialbys wziasc minimum 100 bo jeszcze dojazd z daleka.Ja sugeruje na kulki ok.60,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety - no , kurcze w październiku możliwe jest że cały będzie lać bądź będzie zimno

nie taką pogodę człowiek przeżył :D

...ponadto skończą się luzy w szkole

mi się dopiero zacznie szkoła więc rozumiem :)

musialbys wziasc minimum 100 bo jeszcze dojazd z daleka.Ja sugeruje na kulki ok.60,-

hmm... a co z ewentualnym noclegiem? chyba nie pojade po to aby postrzelać i zaraz znikać go home? :]

EDIT:

OMFG!! ale dałem ciała! zamiast na 25 września nacisnąłem 26 i wyszło że chce w niedzielę.

jeden głos odejmijcie od 26 i dodajcie do 25 września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety - Szkolne Schronisko Modzieżowe Ślązaczek?

No to podliczmy:

kulki - 200-300 sztuk - 60 - 90zl

nocleg - 19,31 zł + 6,71 zł za posciel [dla osob pelnoletnich]

prowiant - kazdy sobie - ok. 20-30zl

osprzet procentowy ;] - 10-20zl

bilety - to juz zalezy - od 20zl do 120zl [calkiem mozliwe, ze bede mial transport za free ;P].

Lacznie wychodzi cos ok. 250-270zl, ale za to wrazenia i mozliwosc skopania paru tylkow - bezcenna :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... i to jest dobra inicjatywa. :) Piszę się na to na 98% - terminu w ankiecie nie zaznaczam, bo pasują mi wszystkie POZA 17, 18 wrzesnia. Pazdziernik raczej odpada.

Dodam jeszcze ze jestem paintballowym n00bem, wiec o wyrozumialosc prosze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę dowiecie się dokładnie kiedy , gdzie , co i o której.

Ja polecam faktycznie wziąść na kulki conajmniej 60,- bo 100 to będzie koło 1-1:30h jak nikt nie będzie szarżował 'na hura'.W terminie będziemy z RA i AGmakontsem na was na dworcu czekać lub niedaleko bo dostać się do poligonu też sztuka.Gliwice to nie jest wioska :P Postarajcie się dawać jak najwcześniej stuprocentówki ;] bo jeszcze termin trzeba zarezerwować.Plastique - moracze są na miejscu ;).

 

Teraz pytania do ludzi coby niejasności nie było:

 

Knysha - 50 %?

tweety - ???

razor - ???

Plastique - ???

Vorek - ???

Ra - 100%

AGmakonts - 100%

Karrade - 98% czyli 100%? ;)

chveti - 100%

rzuq - 90%?

Hunter - ???

jaras - ???

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek

Dodam jeszcze ze jestem paintballowym n00bem, wiec o wyrozumialosc prosze.
Nie jestes sam. :D Tym bardziej bedzie smiesznie. :P

 

Tez zadnego terminu nie zaznaczylem, bo wszystkiem mi pasuja. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności