Skocz do zawartości

Meeting We WrocŁawiu: Epizod 3


tweety

Kiedy ma sie odbyć III Meeting we Wrocławiu?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma sie odbyć III Meeting we Wrocławiu?



Rekomendowane odpowiedzi

No, mam ochotę, tylko że własnie przełom wrzesień/październik niweluje ważnośc mojej legitymacji, a co za tym idzie - zniżek na kolej. Czy nie mogliscie tego zrobić dzionek wcześniej? A właściwie dwa? Tak, wiem, że nie mogliście, już nie bijcie. Więc jak? Jest ktoś chętny zasponsorować mi taksówkę do Wrocka i spowrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie moze nie byc, bo taka smeiszna sytuacja byla ze sie z kolesiem ustawilem ale on nie wiedzial czy bedzie i sie wpisalem na chetnego a teraz sie okazalo ze bedzie... ale pozneij na rynek idziemy, i bym dolaczyl do was... tyle ze cholera wie gdzie bedziecie i o ktorej ja bede...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety z poznaniem ekipy nie bede mial problemu:) w koncu tez w tym siedze hehe nie wiem jak inni ale ja mam troche naryte juz hehe wiec jak ktos jest podobny do mnie to poznam hehe jak bedziecie z jednym z tych knajpek co wymieniles pare postow wczesniej to calkiem prawdopodobne ze dolacze, jezeli jeszcze bede w stanie chodzic prosto i myslec gdzie ide hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już wróciłem, reszta się jeszcze bawi, ja niestety musiałem urwać się wcześniej. Meeting jak zwykle fantastic, ludzie nie zawiedli, pobiliśmy kolejny rekordzik (11 osób) więc nie było źle

 

Wszystko zaczęło się dość ciekawie bo Plastique dorwał mnie już na dworcu PKS (zupełnie przypadkiem) Potem dołączyli do nas hcpiter, razor i junior ("na przystanku gdzie sprzedałem Ci tablet" hehehe) Udaliśmy się do rynku z zamiarem poczekania pozostałej godzinki w jakimś pubiku ;) W rynku natkęliśmy się na tweetiego którego nie mogliśmy rozpoznać za pierwsyzm razem i robiliśmy tzw. "podejście" hehe. Całą ekipą skierowaliśmy się do pobliskiego ogródka ( w międzyczasie zgarenliśmy jeszcze mkk3a) i gadając o różnych takich poczekaliśmy do 19:00

 

Przy pręgierzu powstał problem identyfikacji gdyż mój bannerek się lekko podniszczył i niestety nie mogłem go zabrać ale wszyscy nas odnaleźli bez problemów (mam nadzieję że wszyscy :) ) Wszystkich skrupulatnie z tweety'm spisywaliśmy na listę obecności (hehe, wystawiamy na allegro jakby co)

Psrtyknęliśmy sobie foktę przy Maxwell Road Tour ;) (to trzeba zobaczyć) Potem poszliśmy szukać knajpki....

 

I tu pojawił się dość spory problem gdyż większość lokali bvyła albo zamknięta albo nie było miejsc. Wkońcu wylądowaliśmy w "kotłowni" i tu nastąpił podział na 2 grupki, jedna przy barze jedna trochę dalej. Ale w sumie pod koniec wszyscy połączyli się w jedno ;) Knajpka była fajna do czasu aż ktoś "delikatnie" podkręcił muzyczkę, nie dało się rozmawiać. Tak ogólnie to było dużo śmiechu, dużo dziwnych fotek i całe forum zostało obgadane ;)

 

To jest moja część bo kiedy ekipa opuściła lokal musiałem już zmykać (co to było za pożegnanie...:D ), dalsza jeszcze się tworzy więc ktoś po mnie pewnie dopisze

 

Dzięki ludziska za świetną zabawę, kto nie był niech żałuje. Poza następnym zlotem mamy jeszcze 1 czy 2 pomysły które chcemy zrealizować ale ciiicho, narazie nikt nic nie wie :)

 

Pozdrawiam wszystkich

 

p.s. jakbym coś pokręcił to mnie poprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo bicze :)

ja dopiero co do domu wróciłem :)

Vorek , szkoda że tak wcześnie odbiłeś, oj działo się jeszcze, działo :P

Zwiedzilismy jeszcze kawał miasta, nie zabrakło też balsamu w plenerze :D

Nie jestem w stanie zdać teraz relacji, jak się wyśpię to coś napiszę.

Powiem tylko że na zlocie byli:

kannu, tweety, vorek , plastique, junior, piter, grzechu, mich00, mkk3a, abslaze, super oko, no i ja.

 

Impreza zakończyła się oficjalnie o 04:20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. panowie powiem krótko: było super. Vorek przedstawił rys sytuacyny więc nie będę go powtarzał. :)

Vorek wlazłem na stronkę o której rozmawialiśmy. :D :D

Pozdrawiam wszystjich zlotowiczów i ju zteraz zapraszam na następny tak gdzieś na początku grudnia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki imprezka była wypass szkoda ze miałem tak wczesnie autobus(2.20) bo bym jeszcze chcetnie sie zabawił :D

W barze były dobre smiechy niezłe rozmowy o mentalu i vrayu ;) i innych ciekawych sprawach :] Nieźle było jak w kotłowni poleciała muza i poszlismy

z tweety`em, plastique`em, razor`em i juniorem poszlismy na parkiet :D

Oczywiscie pierwszy z niego zmył sie tweety ;) chyba sie za bardzo zmęczył :D No a pod koniec wypasnie rozmowy z kannu i abslaze`em naprawde było wypas !!! Kiedy następny meeting ?:D

P.S Super_oko to jak z tym czyms wypływającym ?

P.s 2 Grzechu opowiedz nam cos o samochodach ?

 

Vray 4ever & mental rux :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny poszkodowany na imprezie bylo biedne oczko ktore nie zauwazylo wlasnej nogi i sie wyjeb...lo na pysk. oj boli ola boga leb kochany mam nadzieje ze do pn zagoja sie rany, biedne oka okulary se rozwalilo i teraz juz nie bedzie takie super bo mu w pysk murekiem przywalilo. Najwyzszy czas panowowie abym zmienil nicka na KRZYWE OKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze , problem polega na tym , ze po godz 2. - gdy plenerowka sie rozeszła, zaczalem szukac Cie Oko - i tej grand ziroł czy jakos tak i nie moglem znalezc :( - a komore cały czas miales poza zasiegiem :(.

pozdrowienia dla wszystkich.

 

hehhe, to jak to jest w koncu z tym co wplywa ale ma wypłynąć ? :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mysmy siedzieli na dole w knajpie tam gdzie chcialem cie zaciagnac, dlatego nie mialem zasiegu, troche sie zakrwawilem i zlekrza lekko mowiac zdenerwowalem na siebie dlatego juz tam nie wrocilem na miejscowke. Jezeli chodzi o wyplywanie to zrobilem to wkoncu bo pracowalem 4 dni nad tym, wsumie to nie wiem czy moge pokazywac te logo wkoncu to firma tera posiada te prawo do tegoz, ale tak czy siak nie da sie zrobic wyplywania pod cisnieniem jezeli chodzi o reactora i czasteczki i glu3d chodzi o zachowanie wody na powierzchni dla nie wtajemniczonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i reaktywacja konta - yeah.

 

Zgodnie z obietnicami postaram się trzasnąć tutka o samochodach. Może wtedy na następnym zlocie będę mógł komuś w tym temacie potruć. :]

 

Oh, my...

 

Zdjęcia wyszły całkiem w dechę ! Ale pragnę sprostować, że również byłem w ekipie, która pierwsza wyszła na parkiet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu - do 19:00 czekaliśmy w ogródku (tweety,razor, plastique, mkk3a, hcpiter, junior i ja :) ) potem poszliślimy pod pręgierz i czekaliśmy do 19:30 :)

 

jakby ktoś miał wątpliwości kto jest kto :)

 

HPIM4011.JPG

od lewej:

plastique, grzechu, tweety, hcpiter666, mich00, razor, vorek, super_oko, junior, kannu_

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności