Skocz do zawartości

Owady: Zuk Jelonek


adamkos

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym zrobic zuka jelonka - to jest ten taki duzy, z ciekawymi nie symetrycznymi rogami. musze jeszcze poszukac referencji. z drugiej strony chodzi mi po glowie przesmieszna gasiennica, jak hans z dawno temu w trawie.. w kazdym razie rezerwuje jelonka i gasiennice w stylu zabawnym. pozdrawiam wszystkich i zycze milej zabawy z robalami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no i wypasik zajebisty start, w takim tempie to bitwa szybko sie skonczy i bedzie sie potem przeciagala tylko :D... a co do glowy to jak widze po referencjach to jest narazie tylko jej czesc.

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, to jest dopiero srodkowa czesc - glowy jeszcze nie ma. robie odrazu materialy, bo owad sklada sie z oddzielnych czesci, ktore nie sa polaczone, wiec moge je oddzielnie teksturowac. poza tym sam ksztalt w tym wypadku nie daje pelnego obrazu. co do bumpa na skorupce, to nie ma tam bumpa, tylko bardzo gesta siatka potraktowanadeform paintem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie okolo 200 000. nie musze tego deformowac, bo to skorupka wiec moglem sobie na to pozwolic. w viewporcie dziala mi calkiem plynnie do okolo 1000 000 wiec jeszcze troche mam w zapasie. caly zuk powinien miec okolo 500 000. + jakies 100 000 na otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z materialami troche dziobania jest. juz bym dawno skonczyl model, gdybym nie postanowil odrazu teksturowac. co do 2go robala to nie wiem - jak starczy czasu, to zrobie jeszcze larwe, ktorej jelonek bedzie niosl zoledzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada bardzo realistycznie ... odnosze wrazenie ze jakosc Twoich renderow jest zupelnie inna od standartow :cool: mozesz zdradzic jakiego rendera uzywasz i jak uzyskujesz taki efekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mj. uzywam tego co sie da, a do tej pracki vreja - prosty, szybki, same zalety. produkuje bardzo gladkie rendery, dlatego uzywam potem photoshopa, aby dodac efekt ziarna kliszy.

co do textur to nie ma tutaj duzo tajemnic - ot dobre zdjecia referencyjne i photoshop...

pozdr! 2all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności