Skocz do zawartości

Sceny 3D: agpc.pl | renders


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 702
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kocham te Twoje wypowiedzi chveti:)

 

nojz jest taki wielki bo pełno tu metalu, nie pamiętam doklądnie ale liczyło się ponad 20H (sporo ponad)

 

Nie moge zrobić rerenderu bo nie mam juz pliku ale moze jak juz będe miał po wyzej uszu detalowanie willi co ją chveti robi to machne jakieś coś grające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem co robić a ze juz nie mogłem znieść robienia odprysków na tynku to wystrugałem tekie cóś

 

RT: 11H

SL: 16

 

woofcioo4zq.jpg

 

Żeby nie było, konstrukcja obudowy była omawiana z profesjonalistą bo sam miałem wątpliwości czy to by grało;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt - o kurde racja, zupełnie zapomniałem pzrez ten obóz:(

 

Tłit - brushed próbowałem ale nie było to piękne, musiałbym tez zbrushowac obudowe a ze były probemy z mappingiem dałem se siana, a co do drewna to moze spróbuje ale nie wiem jak miało by się taki kaształt z drwa robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tam pojazdzik z krzesełkiem z dołu :

 

auto18bd.jpg

auto26ct.jpg

 

 

Ten jeden nie pamiętam czy był - noise'a nie poprawie bo mi wcieło gdzieś plik - taki szajs przysłowiowy ;)

exterby9rm.jpg

 

Pare wersji z kolorami w ps

 

muvogreen7bw.jpg

muvored3mt.jpg

muvobw1xi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendery ładne, miejscami nawet bardzo, ale ten pojazd... powiem delikatnie: jakiś taki dziwny i oświetlenie słabe.

Reszta lepsza, nawet dużo lepsza, ale nad tłem do Muvo to chyba za długo nie myślałeś ;)

 

ps. następnym razem wrzuć czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś pojechał:) Ten domek (3 render) ma klimat jak ze starych książek, bardzo fajnie to wyszło (moim zdaniem szum dodaje mu uroku). MP3 też fajny, ale przycisk odtwarzania wyszedł słabo, no i liść jak nie liść, tylko jak liściowa tapeta:) Kuchnia też świetnie wyszła, może nie real, ale ważne, że ma klimat (jak wszystko;) ). BTW ile ci się to renderowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności