Skocz do zawartości

Sceny 3D: agpc.pl | renders


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 702
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to teraz dajcie coś z zawyżonym poziomem - pokażcie na co was stac :)

ty nie zwalaj roboty na kolegow tylko sam sie wejs za jakies renderki wkoncu potrafisz a maxwellem sie juz troche bawisz wiec.... ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie:D

Pracka juz (chyba skonczona) moze kiedys cos dodam. Miał byc jeszcze stanik na lampie ale nikt modelu nie miał:(

 

Teraz podziękowania: ( kolejnosc alfabetyczna)

Aniu thx za kameleona na sciane:)

Georgas thx za diore

Marcin dzieki za pomoc przy swietle:)

 

sypialniafinale3ul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Savoy

Ładne, ładne. Niezła radiacja, hmm... a mozesz podać czas ? (bo oczywiście render Maxwell?) Podłogę dałbym jako wzornik dle renderów.

Pozdr.

Przykładam się powoli do renderu klasy szkolnej wiec się niedługo odezwę.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi nie pasuje :

 

Nie podoba mi się biały shader plastiku zarówno na lampie po prawej jak i tej podwieszonej nad łóżkiem, envi za oknem, shader na przedniej czesci łóżka - widać dziwny noise :) to pudełeczko(nie wiem co to jest) co leży na łóżku jakoś tam nie pasuje no i te kolumny znowu :/ fajnie natomiast wygląda ten stosik papierów po lewej w wnęce.

 

Savoy - no co ty - z kilometra powiało vrayem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render i wykonanie super ;) ale ogólnie to nie chciał bym mieć takiego mieszkania:p

ps. jeszcze raz brawo dla Ani :D ale mogłeś już to dać (ten obraz) w antyramie a nie jako plakat imo

pozdr.

(+) hehe i widze że nawet evermotionwoski kwiatek znalazł swoje miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny render, piękne kolumny ale dlaczego nie ma kabli do nich:|

wydaje mi się że są proporcje skopane (lampa, to coś na łóżku ) no i przede wszystkim za małe to łóżko choć bardzo ładne, zdecydowanie za małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłoga jest imo najlepsza, ale sampling membran i drewna na kolumnach jeszcze do poprawki (poza tym koor obudowy kolumn nie za bardzo mi tutaj pasuje). lampa chvetiego powinna mieć inna stopę :]

cały pokój wygląda mi na taki co to dopiero się do niego wprowadzili i nie ma jeszcze połowy rzeczy.

szkoda, że nie ma jakiegos puchatego dywanika przed łózkiem czy kilku obrazków na ścianie nad schodami.

taki skrajnie nowoczesny, ascetyczny pokoik.

może jakby mu zmienić kolor ścian, czy okno zwieńczyć na górze lekkim łukiem, przyjemniej by się mi na to patrzyło.

co nie zmienia faktu, że technicznie jest bez zastrzeżeń tylko zostaw render na dłużej i wyeliminuj to ziarno :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak:

 

po pierwsze dzieki za oceny (wszytkie:))

 

Jest to oczywiscie vray

Proporcje sa dobre, poprostu pokoj ma 4 m wysokosci. To pudelko na łózku to paczka malboro. Walne dzis chyba wersje nocną tylko naprawie najpierw materiały.

 

No i w psie zrobilem tylko widok za oknem reszta to czysciutki vray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khem, można zobaczyć teksturę podłogi? :D

To tytułem wstępu, a tytułem zakończenia:

Wyśmienita praca, bardzo miłe dla oka światło. :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

textuki nie dostaniecie bo nie mam tej mapy juz:(

 

Wersja nocna musi poczekac bo jak wstawilem swoatla i zobaczylem ze samo LC ktore w dzien szlo 20 min tutaj idzie 2H stwierdzilem ze zapuszcze to jak bd mial od groma czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

textuki nie dostaniecie bo nie mam tej mapy juz:(

 

Wersja nocna musi poczekac bo jak wstawilem swoatla i zobaczylem ze samo LC ktore w dzien szlo 20 min tutaj idzie 2H stwierdzilem ze zapuszcze to jak bd mial od groma czasu

AG a jak zrobisz wersje nocna skoro nie masz tej mapy juz(podlogi) :D [joke]

renderek zajebi*** tylko sie uczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pogromca piorunów powinien mieć gdzieś jakieś uziemienie a wtedy (w tamtych czasach) montowano raczej takie standardowe piorunochrony: z dachu po elewacji i w fundamenty, żeby łuk elektryczny mógł przejść swobodnie omijając część mieszkalną domu.

 

komin jest ale się chowa przed Wami:P

biedny komin. co mu zrobiłeś AG? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko to VRay Light Mtl ? Może poeksperymentuj z fotometrycznymi światłami troche;) będzie lepszy efekt, nigdy nie jest tak że klosz świeci całą swą powierrzchnią z takim samym natężeniem i te światła to zbyt białe IMO, 8h Ci się to renderowało ? zbyt dużo

 

Tło za oknem jeszcze dodaj

Jak to teścik to OK ale fajny klimat może wyjść jak popracujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglo byc lepiej - tekstura murku za lawkami oraz plyt chodnikowych do wymiany. Poza tym troche sie kloci wielce pofalowany plac wylozony plytami chodnikowymi z taka ladniutka trawka. Cosik tu nie gra :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oswietlenie sceny troche nie pasuje do oswietlenia palm w tle

słonce mogloby być bardziej żółte

trawniczek zbyt ładnie przystrzyzony. widziales kiedys taki w miescie? :P

 

ale ogolnie klimatyczne... az usiadłbym sobie tam i posączył zimnego browarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności