Skocz do zawartości

Sceny 3D: agpc.pl | renders


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 702
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe ja tez nie wertowalem ;) hehe wlasnie szukam kielbasy adresu i ide go zmiazdzyc ;P

 

nielot iiihhaaaa....kill the bastard ;)

 

nielotcie ale których materiałów, chyba nie mówisz ze drewna:P

ag daj mi textury :>

 

o co tu chodzi :) jak moge wrzucic swoja prace :_) ??

Szczesclieqwego nowego roku

 

TrojkaT ogólna koncepcja była taka że w tym wątku będą tylko pracki ktv - więc tak będzie od początku do konca - nic innego nie moge zmienic i wymyslic bo tak ma byc - mozesz załozyc swój watek albo dawac renerki do galeri renderów w maxwell render bo ten laptopik fajnie wyszeł - nawet wiem kto był inspiracją - pewno makareal czy jak to tam se pisze ;) też miałem zamiar to zrobic w jakis posób ale zabrakło chęci i czasu wiec sobie odpuściłem laptopa - druga sprawa fajnie ci to wyszło ale musiał bys cos zrobic albo z kompresją albo z texturą na monitorze - jak dodałes napisy na klawiszach - ? textura czy modelowane ? co do nowego roku to nawzajem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus - teksturke sam mi dawałeś to jest ta od chvetiego z podłogi:P

RA spoko, spoko, jak najwięcej wymiarów znaczy wiesz wysokiśc, szerokośc głebokośc pudła, średnica bass reflexu, średnica głośników i przydała by się głębokiśc tweetera bo chyba masz tubowego z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystkiego się o tej waszej grupie dowiemy, muahaha. ;)

Fajne głośniki, ale jak mam byc szczery, to nie wyglądają na Unitre/Tonsil'a. ;) To był joke sytuacyjny oczywiście. he... he...

Chyba zły dzień mam, to przez organikę na lekcji rysunku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności