Skocz do zawartości

Sceny 3D: agpc.pl | renders


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 702
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chveti co do ipoda to czepnąlbym sie samego modelu ze za ostre krawedzie ma troszke zmiekczenia i bliczek by si ełądny pokazał.. ale to chyba nie o modele w tym wątku chodzi.. :)

 

AGmakonts fajnie sie zapowiada.. byc moze troszke za jasno jak na takie wnetrze// ale moze za camerą jakies duze okno sie znajduje.. niemniej shaderki calkiem przyjemne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render.jpg

kome :D

 

kredyty modeliku lecą do QBA(usera z tego forum - dla nie wtajemniczonych) render trwał ok 1h ale to test lakieru samochu i ogólnie taki tam na suchara for fun jak to nazwa wątku wskazuje.

 

Ag - fajnie ale to juz wiesz ;)

 

Nielot - kto to wie :) teraz mam nadzieje ze to wypali bo założyłęm konto w banku ale chłopaki milcza tak ze nie wiem czy sie obrazili czy ich maxwell wciągnął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Illy'ego i Georgas'a za pomoc w wstawianiu bo na tym łączu co mi przyszło pracować to porażka ;) Wybaczcie jakosc pierwszego ale 4razy go renderowałem i za każdym razem mi wyłączali prąd na osiedlu w trakcie samplingu w granicach 7-8 :o dosłownie 4razy - Komentujcie prosze :>

 

h17lc.jpg

 

watern13ch.jpg

 

h27ol.jpg

 

h30as.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i nadal tak jest - bo rendery są z bety z tym że chciałem osiągnąc sample ok 15 a zawsze przed 10 mi wywalało prąd :] i za każdym razem od nowa i w koncu gdy ostatni raz szedł render i znowu padła elektrycznosc powiedziałem stop i zatrzymałem sie chyba na 8samplu - nie powiem dokładnie bo nie siedziałem przed pc - ogólnie jesli idzie o czas renderu wszystkie były zrobione tego samego dnia - drugi który moim zdaniem najlepszy o dziwo renderował się strasznie szybko - cos około 40min, trzeci cos powyzej tej wartosci. Dzieki za komentarze - posataram sie cos jeszcze spłodzic ale jak narazie jelitka dokuczają także sobie odpuszcze na dzis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti ty się w moją sekretarke bawisz? joke

ale tak chłop ma racje 1.2.2 a teraz renderuje już kolejny subwoofer tym razem w obudowie pasmo-przepustowej ze szkła o grubości 4 cm

 

EDIT: dobra dobra nici z tego szkła kijowo to wygląda mimo że może i by fajnie grało przy takej wadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności