Skocz do zawartości

Sceny 3D: agpc.pl | renders


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 702
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właśnie taką renderowałem przez noc w 2000x1399 ale po 10h szlag mnie trafił i przerwałem jak się obudziłem i leciał 4 prepass z 5 ( Irr: V.High)...za długo generuje refraction gloisness.. :[ , wrzucę dziś render 'katalogowy' ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni glosnik nie wyglada za dobrze ;) jest pare szczegolow, ktore w rzeczywistosci wygladaja inaczej (chodzi mi o konstrukcje glosnikow). no chlopaki widze ze ladne dymy robicie ;) ciekawe kiedy rusza wasz KTV ?:) a te pigulki czerwone i niebieskie to na wypadek gdyby wasz projekt nie wypalil ? :) nie no, joke oczywiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy to ty jeszcze tu jesteś ;) AG materiały ładne, ale co do głośnika to:

Czy przypadkiem ten "cycek" stoi w miejscu gdy głośnik gra?? Jak tak to wydaje mi się ,że powino być tam (pomiędzy cycem, a membraną) coś co trzyma cewke (łączy ją z membraną, chyba że jest połączona na żywca siakimś dobrym klejem :)) NO i ten bump drażni tzn łączenie, Ale ogólnie + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG , bardzo ładnie :)

 

Ludzie , jakis robal mi namieszał w systemie...ma ktoś pomysł jak zainstalować maxa mimo że pisze że już jest zainstalowany (nie chciał się wywalic , wywaliłem go na chama ale chyba w rejestrze zostało coś o czym nie wiem...)..idzie jakoś pominąc sprawdzenie instalera czy max jest on disk czy niestety format do którego mi się nie śpieszy?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. zapewne przeleciałes juz po wszystkich kluczach w regu,, wiec pozostaje tylko usunięcie wszystkiego co z maxem związane z (documents and setings) i wywalenie instalerów z program filesów oraz wina,, - jak nie zadziała... to niewiem... formatC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności