Skocz do zawartości

Sceny 3D: agpc.pl | renders


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny render i kolejny raz bez komina! ;P

oki:

tak sobie patrzę na to czemu ten dość miły dla oka render tak jakoś dziwne sprawia wrażenie: textury! o ile światełko jest gicior o tyle tex już leżą. tzra by im po domalowac jakieś przybrudzenia w okolicach schodów, na krawęznikach, ławkach etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne beczki :d co w nich jest :? Tylk otroche kolor nie pasuje, taki std szary ;-)

 

Jeszcze jakieś otoczenie mógłbyć zrobić ;-)

 

No rzeczywiście ostatnio tylko AG pracuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot z Wami ?

też dostanie kulkę na paintballu.

 

fajne beczki i materiał, dziwne zamknięcie, mam duzo beczek róznych na zakładzie ale takich nie widziałem, to jakieś wielokrotne zamknięcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje z chvetim - czemu nic nie daje - jestescie juz 1 osobową drużyną towarzyszu :} ?

 

Marudzisz...ostatnio zajęty trochę jestem... modeli się namnożyło , modele się robią i trzeba wszystko zebrać do kupy ;)

 

taki przykład r138nj.th.jpg

więcej nie pokaże ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts mi sie model zamknięcia podoba ale za to materiały nieładne to bym tylko poprawił

chveti ja myślałem, że już bedzie auto a tu jakiś tank w dodatku niedokończony, render jak na razie słaby, ale model zapowiada się interesująco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie rowniez !

Meczy mnie tylko jedno: caly czas probuje wykombinowac do czego to sluzy... Ani pod tuner mi to nie podchodzi, ani pod jakąs rozczepke (bo po co diody)...jakis preamp (ale bez zadnych mozliwosci regulacji ? ) - nie mam pojecia :D

Co to jest ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model nie powala, materiały i render już lepsze :).

 

Zazwyczaj wejścia gitarowe są typu "duży jack" a te to mi niczego nie przypominają ;). I w sumie to też nie przychodzi mi do głowy do czego to może służyć ? I po co te diody ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że beczki są zrobione doskonale. Wyglądaja na ciężkie i żeliwne. Gruba warstwa farby wypalanej w piecu do nich właśnie pasuje. A zamknięcie jest rewelacyjne: zlicowane z krawędziami tak, że przytoczeniu nie zahaczą coś co je otworzy. Ludziska się czepają jak owsiki d..y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności