Skocz do zawartości

Sceny 3D: agpc.pl | renders


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 702
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wizka jako wizka moze nie ejst perfekcyjna ale wyblakłe kolory , krzywe linie itp to dlatego ze wardzien niz wizke chciałem otrzymać coś na kształt zdjęcia, dlatego jest minimalny dof, troche wyblakłe kolory, przejarane okna i ciemno we wnęce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze że zmieniliście nazwe, mi ktv zawsze kojarzył się z renderami maxwellowskimi, szkoda że odeszliście od tego

hindus reaktywuj ktv ;)

 

hindus nie jest memberem ktv od paru dobrych miesięcy więc raczej odpada.

Na chwilę obecną powiem tylko tyle że planuje w przeciągu miesiąca odpalić z jednym z naszych memberów stronke (nazwy nie podaje) dot głównie grafiki która w głownej mierze będzie opierać się na maxwellu. To tyle.

 

Chłopakom z ITouch życze wszystkiego najlepszego i czekam na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG: może nie w temacie ale co to znaczy "AGPC"? :] bo coś staram się rozgryźć ten szyfr i jak dotąd mam:

 

AG - AGmakonts

P - "P."?

C - chveti

 

a głośniczek bardzo ładny :) kabla mi tylko brakuje i pionowego kadru :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalna , nieodwoływalna , nieprzekształcalna nazwa :]

AG - głośniczek fajny, myślę iż sampling materiałów nie jest adekwatny do zwykle reprezentującego Cię poziomu jakże przyzwoitych renderów. :) hehe cóż za elokwentna wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wykładzinę trawopodobną mogliście zastąpić czymś bardziej zbliżonym do trawy. :)

No i te światełko w pierwszym renderze nie teges. Jedna strona budynku dobrze gdyby była oświetlona, bo takie mdłe wyszło. :)

A resztę 48h jak najbardziej usprawiedliwia, okej jest.

 

Ah, no i camera correction, to 5 sekund. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności