Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Leopard


Lukasz2244

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Vorek Ci dobrze mowi z tym sharpem, natomiast co do samego modelu - ladnie Ci wychodzi na razie, jestem bardzo ciekaw jak Ci bedzie wychodzilo dalej ;) no i czy pociagniesz do konca caly projekt (bardzo mnie ciekawi jak bedzie wygladal jeszcze jeden Leopard na forum max3d :) )

 

powodzenia i pozdrawiam

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze male zainteresowanie jest moim modelem :(. mam do Was drodzy koledzy pytanie i prosbe. Znacie moze jakis tutek ktory dokladnie opisuje metode polaczenia zdjecia z modelem 3d?? nie wiem czy jasno sie wyrazilem wrazie czego prosze o komentarz i ew. poprawienie mojej mysli ;).

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czołg jak na razie wychodzi super, czekam dalszego postępu.

Co do wklejenia modelu w zdjęcie; jeśli chcesz to zrobić z czołgiem to, z uwagi iż sam to niedawno zrobiłem, odradzam, I już uzasadniam. Naturalne środowisko dla czołgu to pole bitwy, trudno jest znaleźć takie zdjęcie, które jeszcze musi spełniać pewne wymogi techniczne. Najlepiej zdjęcie zrobić samemu można wtedy pomierzyć odległości obiektów od kamery, czy ogniskową, to ułatwia później ustalenie proporcji modelu względem obiektów na zdjęciu. I tu jest problem jak zrobić samemu zdjęcie z pola bitwy, już chyba lepiej zbudować całą scenę w 3D. Zobacz mojego tygrysa wystawionego w bitwie, wygląda fajnie ale troche mało atrakcyjnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,,

 

ja swojego leoparda wstawialem na oko, no prawie, ustawilem sobie pare campointow na wybranych elementach mojego czolgu a pozniej wskazalem odpowiedniki tych miejsc na zdjeciu, o tym jak stosowac campointy poczytaj na www lub w manualu do maxa. Pozniej troszke poprawilem widok 'recznie' i to bylo wszystko. Problem jest tylko takie ze.... wygląda fajnie ale troche mało atrakcyjnie :).

 

inna sprawa ze na razie na Twoim miejscu bym sie tym nie przejmowal dlatego ze nie masz skonczonego modelu nie mowiac o texturach...

 

powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

... jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to gąsienice trochę inaczej wyglądają niż na zdjęciach które widziałem, nie wiem może są różne typy.

Pozdrawiam

 

jesli chodzi o te gasienice to one mnie wiecej sa podobne do orginalu. Celowo nie dodawalem do nich duzo detali bo komp by mi juz calkowicie padl :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności