Skocz do zawartości

Owady: The X-Flies


ftorek

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

no wiec jestem :)

 

zanim bitwa sie rozpoczela myslalem nad obrazkiem \"the x-flies\" czyli gra slowek ze znanym serialem a tematem obrazka mialy byc muchy ktore som \"prawie normalne\" ale w szczegolach som wlasnie \"x\" - no ale pomysl poplynol troche w strobe bardziej \"x\"

 

robie to ze zdjec (jakakolwiek podobnosc do muchy), zadnych referencji nie mam

 

jezeli taki temat nie miesci sie w \"owadach\" to trudno ale bitwa jest dla mnie bardzo dobra motywacja wiec i tak bede to robil :))

 

jest to dopiero poczatek i bedzie jeszcze sporo zmian

 

ps: mam tutaj duzo nawiazan do roznych widzianych obrazkow i zdaje sobie z nich sprawe :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej

 

i updad

 

to na brzuchu wygladajace na razie jak podeszwa to sa poczatki nog wiec sie nie nabijac :))))

 

pod skrzydlami dwa twory z ktorych beda wychodzic jakies elementy systemu oddechowego

 

glowa jest troche plaska z gory ale glowa (oczy) ida jeszcze do poprawy wiec bedzie inaczej ciut - mam nadzieje ze lepiej

 

dzienki za komenty mimo iz nie sa one za bardzo konstruktywne :)

 

pozdro

 

xflies11.jpg

xflies13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

poprawilem nogi, glowke (oczy) i \'wloty powietrza, i kompinuje z otworem gembowym i na razie odpuscilem zabawe z modelelm muchy (juz mnie troche denerwuje...) i zajalem sie otoczeniem

 

scena bedzie wlasnie taka - jeszcze nie wiem co dac na koncu ceglanej sciany - mysle o jakims plocie druciastym...

 

szlam bedzie wylazil z samej gory beczki ale na razie tak jest, planuje jakies drobne kamyki na ziemi (coby zatuszowac braki textury :)))

 

sorki za jakosc ale brak czasu...

 

pozdro!

 

wypowiadajcie sie!! bo bez was to katastrofa...

xflies27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No suepr wlasnie na cos takie czekalem , owad jest owada ale gdzie tam pisze ze musi byc naturalny , super czlowiek super podoba mis ie twoj pomysl i wykonanie , ale jak dl amnie jezlei jest zmutowana dalbym jej kolegów hehe i miski pelne ludzi hehehe maluch ludzikow w porownaniu z muachmi hehehe to moja wizja duszo roboty ale , smiechowe niestety ja sma nie moge tego uczynic przykro mi ale zaiste cos w tym kierunku bym grzebal hehehe powodzenia tak czy tak .... Gratulacje za inowacje hehehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

no wiec wrocilem do robienia muchy, i oto co wyszlo - zrobilem skrzydelka i zmienilem jej troche pyszczek (hehe nie ma jak o swojej musze mowic pieszczotliwie) :)

 

jeszcze zostalo mi sporo szczegolow: wloski (te cienkie na nozkach i te grubsze na grzbiecie), jakies wypustki i znieksztalcenia na tym zewnetrznej kosci (czy cokolwiek to jest :)

 

pozdro i o komentarze prosze, a tak swoja droga to cos wam sie slabo podoba (pomimo entuzjastycznych komentarzy) skoro musialem swojego threada wygrzebywac gdzies z przepastnych czelusci forum... :))) hehe

 

 

xflies35.jpg

xflies36.jpg

xflies37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności