Skocz do zawartości

Drop Zone


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No wlasnie z tym kolesiem to mialem niezly problem :/ Bo ten silnik jest tak naprawde za nim wiec odrzut z niego tez idzie za tym kolesiem... ryle ze tago za bardzo nie widac :P A walczylem ztym, walczylem... nastepnym razem inaczej oddzial rozloze i tyle :D

 

Wielkie dzieki za komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo bardzo ładnie ^_^ naprawdę, z rzeczy które mi się bardzo podobają:

design pojazdów, kompozycja sceny,woda, kolorystyka i swiatło.

 

ekhm ;-) a z rzeczy które imho są do poprawki to:

 

- ziemia z prawej strony pracy jest zbyt speedowa w stosunku do reszty, dodatkowo jest zbyt kontrastowa i nasycona przez co imho nie pasuje do reszty pracki.

 

- proporcje żolnierzy - postacie są po prostu odrobinkę zbyt karzełkowate (co troszkę nie pasuje do klimatu reszty pracy (wprowadza element humorystyczny)

 

...ale tak ogolnie to jest cacy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam taką malą propozycje - jak tak zaj....cie to zrobileś, bo naprawde robi wrażenie to może jak bedziesz robil następna pracke to zrób jakiegoś tutoriala, poprostu więcej savów zrób i wstaw tutaj...co Ty na to?

 

wypasiona pracka - pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dwa pojazdy wygladaja jak maly i duzy, a nie jak jeden blizej a drugi dalej

wogole jakos troszke sztucznie wygladaja, moze to perspektywwa tak jak misiek pisal

ale swietna plaza i spieniona woda, gratulacje, postaci tez swietne, moze z wyjatkiem tego kleczacego na plazy

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy konceptach ostatnio rysuje swoje elementy na zdjeciach co oszczedza sporo czasu na zabawe z tlem i daje szybko ciekawe wizualenie efekty. Oczywisci fotki te sa modyfikowane wedle potrzeba i zawsze staram sie zamiescic link do zdjecia na podstawie ktorego praca powstala. Na przyklad w tym wypadku jak spojrzysz na fote zobaczysz ze niebo zostalo narysowane od poczatku, ze praktycznie od podstaw narysowalem zniszczone miasto, ze morze jest o wiele bardziej wzburzone, ze na plazy dodalem cala mase rzeczy, nie mowiac nawet o maszynach. Wyszytkie moje elementy na tym obrazku rysowane byly po prostu z glowy, bez zadnych dodatkowych pomocy... Oczywiscie nie zienia to faktu ze wszystko zaczelo sie od tej fotki - i mojej wizji co moglem z nia zrobic :] Rysunek mial konentrowac sie na designie maszyn - tlo mialo byc tylko uzupelnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram MiśkaHC. Mnie tez razi perspektywa statków, a to szczegolnie widac na tym najblizszym transporterze (na jego klapie i "nogach"). A szkoda ze sie tak sypła, bo w detalu ten obrazek to perełka. A jak juz zapaciasz obrazek to potem nijak wrocic do formy.

 

I jeszcze raz podeklresle, ze... jest naprawde swietnie odpicowane! kolorki cieniowanie i wogole ...ale tak sobie pomyslalem, ze (pewnie to zaboli troche) jakby wyciac te statki, to obrazek bylby fantastyczny :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności