Skocz do zawartości

sceny 3d: szybkie wizki


Rekomendowane odpowiedzi

robicie z igły widły moim skromnym zdaniem, fakt, renderk nie powala a że rekomendacja ? i co z tego ? ten kto ją dał ocenił prackę subiektywnie i widać coś w niej dostrzegł. Mówicie o tej rekomendacji jakby byla niewiadomo czym, awardem na Cgtalk i to jeszcze premiowanym finansowo. nie rozumiem skąd to oburzenie. Amok - wątpię żeby z powodu jednej pracki obejżanej na forum ktoś zrujnował sobie karierę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kurde, jak by na rekomendacjach swiat stal. Tez sie z nia moge nie zgadzac, ale zeby tak odrazu najezdzac, ze forum schodzi na psy. Bzdury.

To forum radzi sobie coraz lepiej czy to pod wzgledem moderowania, merytorycznym czy jakosci prac. I kto jak kto, ale Ty Amok powienienes to zauwazyc - 3 lata na forum.

Ta rekomendacja moze nie jest do konca wlasciwa, ale biorac pod uwage jakie ostatnimi dni byly naciski na moderatorow moglo sie to zdazyc. Leru (o ile tylko on sie tym zajmuje) nie jest algorytem sztucznej inteligencji, a czlowiekiem. Mogl zbladzic. ;)

 

PS: Przepraszam za przeklenstwo na poczatku, ale mialo ono podniesc dramatyzm wypowiedzi. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to jest forum i kazdy ma prawo do głosu , a to tylko moja opinia

nie czuje obuzenia tylko pisze dosadnie

ok , może wolisz takią wypowiedz ,

piekny model , super renderek ,,full wypas , tak trzymaj , rewelacja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to jest forum i kazdy ma prawo do głosu , a to tylko moja opinia

nie czuje obuzenia tylko pisze dosadnie

ok , może wolisz takią wypowiedz ,

piekny model , super renderek ,,full wypas , tak trzymaj , rewelacja...

 

coz przypomina mi to wypowiedzi pewnej osoby, ktora mniejwiecej tym sposobem ma juz ponad 3000 postow... :/

 

Co do rekomendacji, osobiscie, niestety dla kome, uwazam ze praca nie zasluguje na wyroznienie. Mam nadzieje ze autor watku nie bedzie mial nic przeciwko mnie, bo nie podwazam tutaj jego umiejetnosci, ktore, fakt faktem , sa calkiem spore, co udowodnil nam przy min. Mitsu. To co powiedzial Amok na forum imo sa prace ktore bardziej zasluguja na miniaturke na stronie glownej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome wzuc jakis renderek na poprawienie nastrojow ;P

 

no właśnie, moze zakończńczcie tą kłutnie, która i tak do niczego nie prowadzi i wydaje mi sie ze bez sensu została on rozpoczęta :/

 

A ty kome dawaj następne renderki i nie zwaracaj uwagi na niektóre tu osoby :p !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe rekomendację dałem, ponieważ kome z Marcinem osiągnęli ciekawy efekt oświetlenia zewnętrznego w vrayu :) nie tyle chodzi o efekt co o zwrócenie uwagi na to co zrobili, żeby ktoś mógł może z tego skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omfg LOOOOOOOL

 

 

po pierwsze Amok nic do ciebie nie mam i nie obrazam sie na ludzi za ich opinie ;) ciesze sie ze wyraziles swoje zdanie, jest to dla mnie wiele bardziej wartosciowe niz te kilka pochwal, zaraz powiem dlaczego, najpierw tylko popiernicze o rekomce.

 

po 1 jak juz ktos trafnie wspomnial, nie ja sobie ta rekomendacje przyznalem. kto mi ja przyznal i dlaczego, tez nie moja sprawa. nie wiem, moze zle odebralem ale wyczulem do siebie pretensje za to ze umiescilem taka prace a nie powinna sie ona znalezc na 1szej stronie. hehe :D czy to moja wina lol :)

 

po 2 rekomendacje chyba nie sa az tak istotna sprawa zeby taka burze podowowac :)

 

ale z grzecznosci, powiem ze jezeli przez moją prace urazilem czyjes poglady lub zmnienilem jego zdanie na temat forum to bardzo przepraszam.

 

co do samej pracy:

widzisz Amok, to nie jest grafika, a wizualizacja, tu kierowac sie nalezy troszke innymi kryteriami, niz przy finalach jak ktos sobie robi grafike. nie widzialem twojej wizualizacji, nie widzialem wogole zebys sie kiedykolwiek wypowiadal w jakimkolwiek wątku w architekturze, moze przeoczylem ale czesto tam zagladam. moze popelnilem blad wrzucajac to to gfw. moze. ale ile razy takie rzeczy tu byly :D TYMBARDZIEJ ze wspomnialem ze sa to SPIDY wiec nie wiem czego sie spodziewac :D a tak szczerze mowiac to w rekomach tez ladowaly czasem nienaljepsze prace. a co do Twojej opinii, dziekuje, mimo ze ze tak powiem nie jestes w temacie, dziekuje, przydaje mi sie zdanie kogos postronnego, kto patrzy na to innym okiem. ale mogles sie wysilic i napisac cos bardziej konstruktywnego niz ze jest do dupy i koniec. jakies sugestie? konkretne wady? pis.

 

a i hjeszcze jedno. to jest MOJ watek i MOJE spidy wiec wypierdzielac, co to za moda z wstawianiem swoich prac! :D

 

wszystkich kocham i pozdrawiam, na nikogo sie nie obrazam nanana pis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Da kto ta pracke na neta :) same modele ja tesh sie chce pobawic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(:Niech mnie ktos zauwazy :)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoże zbyt proste można liczyć poligony ,

, kontrast miedzy chmurami a niebem -tło bardzo dziwne i nienaturalne , brak dynamiki , taka skala jasności może wystąpić tylko przy totalnym zachmurzeniu a widać błekit.

Sam budynek wydaje sie mało orginalny , wygląda jak element na dworcu kolejowym ,

brak czegokolwiek żywego , chodzby mały chwaścik...

Render wyjątkowo mało estetyczny , zbyt wiele ziarna ,

antyaliasing zbyt ostry , delikatna głębia ostrości była by wskazana

Kadr powinien być nieco szerszy a kamera bliżej,

Wsumie nie znam się kompletnie na architekturze ale wizualizowałem

2 lokale w Wiedniu i dwa w Polsce , spodobały się na tyle ze postały z tego fizycznie istniejące i działające obiekty ,

render musi być po prostu ładny , inwestor musi zobaczyć coś co go zachwyci nim wywali cięszką kase ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to forum jest świetne i wesołe :D

 

----------------------------

 

widze ze niektorzy mają problemy z czytaniem, stad moj wyczynek:

 

SCENA NIE JEST MOJA, JEST NA 2 PLYCIE MAXA 7, PLIK NAZYWA SIE DESERT_HOUSE_NO_LIGHTS.MAX, NIEDLUGO POJAWI SIE W LIGHT CONTESCIE

 

jak Marcin wkoncu zostawi te durne prace i ruszy dupe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności