Skocz do zawartości

Fotorealizm Doskonały!!!


El Wieczor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No właśnie o to chodzi, że nie ma co oglądac ;)

 

Odwalili taką lipę, że ludzie, którzy tu na forum podrzucjają pierwsze pracki, to mają lepsze. Żeby jeszcze nie ten tytuł, ale tak to obciach na całej linii.

 

A skana można wrzucic samego zdjęcia rendera i nikt nie powinien się rzucac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety , zamiast zlecac dobor referencji dla profesjonalistow wolą walnąc taki plebs bo jakis tam pracownik robi pierwsze kroki w vrayu , przy czym wychodzi taniej

 

tak wlasnie powstaje bezrobocie :> (chyba)

 

[+]

 

ps. moj znajomy zbiera tą profesionalną gazete , jak przyjedize na weekend to przeskanuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no naprawde fotorealizm powalający, na początku myślałem ze do normalna fotka, ale jednak to render ;p

nigdy nie mozna byc pewnym- mysle, ze pracownik tego kś'a zrobił zdjęcia startych skrzypiec i napisal, ze to render. Zrobil to bo nie stac ich na profesjonalistów, jak to Marcin trafnie ujął:)

 

ps. nie znam sie na 3d, ale faktycznie żenada:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za-je-bisty text!! :D

"Nie kazdy moze miec okazje sfotografowania słynnych skrzypiec"

 

pokazywali kiedys w KŚ Expert efekt - no woow - motion blur, jako jedna z zalet "nowego maxa 7" nie mogę przeżałować, że wywaliłem to rok temu gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za darmo bym im lepsza reklame zrobił ;)

 

kiedys pokazywali jakis tutek tylko nie wiem czy to tu i było napisane extra porady i ułatwienia do pracy z 3dsmaxem - i co pokazują ? modyfikator symetry :) lol - tak sie zastanawiam jak można go nie znac i co jest w nim takiego trudnego - ale co tam - jakis kołchoz siedzi i pisze takie głupoty i co - ? idzie w kraj i jeszcze zarabia przy tym ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus zauważ że ludzie do dzisiaj pokazując wymodelowane głowy nie używają symetry tylko robią mirror obiektu jako instance. A samochód był rewelacyjny, jak przynieśli mi znajomi go pokazać to zadałem im jedno pytanie: "czy widzieli kiedyś taki samochód?" Zamknęli gazetę i już z nią do mnie nie przychodzą:D

I zastanawia mnie tylko jedno jeżeli max kosztuje 4000euro to po co zamieszczają tutoriale do niego w gazecie za pare zeta. Nie lepiej było by napisać jakiś artykuł o darmowych programach? (patrz blender)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kś robi się coraz lepszy. Z tego co słyszałem to te kursy maxa są już od dobrych kilku numerów...Pamietam jak kiedyś zamieścili blendera w Enterze, przez cztery strony autor opisywał jak zrobić tame w kanionie, na oko doliczyłem się z 10 poly w tej "tamie"...doprawdy to co się w Polsce dzieje jest naprawde żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus zauważ że ludzie do dzisiaj pokazując wymodelowane głowy nie używają symetry tylko robią mirror obiektu jako instance
ta ? a to ci nowosc - jeden wal czego uzywacie - liczy sie efekt koncowy a w przypadku ks to nie wiem czy mozna mowic o pisac o jakichkolwiek efektach :> nie no w sumie jeden jest napewno - efekt utraconych 3stron ktore mogly by posluzyc pod reklame jakiejs firmy co by lepsze rezultaty i korzysci dla obydwu stron przynioslo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz hindus nie prawda że liczy się tylko efekt końcowy zasada użycia właściwego narzędzia też jest ważna. Łyżeczką możesz wykopać 100 metrów rowy, tylko że łatwiej będzie łopatą albo mini koparką. Po to zostało wymyślone symetry żeby z niego korzystać, tylko że nie wszystcy się starają (a niektórzy nie wiedzą o istnieniu modyfikatora symetry) Eot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności